Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen az arcbőrötök?

Milyen az arcbőrötök?

Figyelt kérdés
Nekem sok ideig pattanásos volt,és utána elmentem bőrgyógyászhoz... az segített is valamit ,de még mindig van pár rajtam és ráadásul most piros is az arcom,enyhén :SS Nem tudom mit csináljak.. :/ Szerintetek mit tudok csinálni? Nektek milyen az arcbőrötök? Mit csináltok egészsége érdekében?
2011. márc. 16. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

ha érdes is a böröd egy kicsit akkor ki van szàradva, olyan krémmel kend be :)


Nekem nyomi böröm van..mindig is zsíros volt erre valamelyik nap orvoshoz kellett mennem, mert màr azt hittül ekcémàs vagyok úgy kiszàradt... màr sokkal jobb.. majd ezek utàn eldönti h szàraz e vagy zsíros :)..

2011. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem zsíros bőröm van, régen jártam kozmetikushoz, csak megtudtam, hogy nem tesz jót a bőrnek, így abbahagytam. a T-vonalam (homlok, orr, áll) elég zsíros, az "almácskáim" viszont egy picit kiszáradtak. elmentem a bőrgyógyászhoz, nem segített túl sokat, de valamit mégis használnak a krémek :)

habzó arclemosóval tisztítom, utána az almácskákat hidratáló, a T-vonalat pedig zsíros bőr elleni krémmel kenem be. elég sokszor sminkelek, de a bőrgyógyász azt mondta, hogy ha jó minőségű, akkor még az alapozó sem árt sokat a bőrnek. állítólag mostanság már nem tömítik el a pórusokat, hát reménykedem :)

2011. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem régen sok pattanásom volt, de már egy ideje elmúlt és most teljesen sima nem is sminkelek azóta.

16L

2011. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sokmitesszeres,hófehér, zsíros, de száraz, szóval borzalmas.

mélyen ülő mitesszerek tágpórusok. 23 évesen.

már mindent kipróbáltam, egy lúzernek tartom magam...

2011. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abszolút változó. Egyik nap nagyon szép, sima egészség, másnapra teljesen kiszárad, pár nap múlva meg ott virít 2-3 pattanás.

Naponta kétszer mosom, hideg vízben, 2-szer lemosom tonikkal, minden este bekenem a bőröm regeneráló krémmel, és egy héten 2-szer leradírozom. Azóta valamelyest javult a helyzet.

2011. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korpás szeborhoeás.Én kettősen ápolom,ahol száraz oda hidratáló,ahol miteszeres oda inkább fertőtlenítő termékek.
2011. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy leírtátok. Most már látom,hogy nem csak nekem vannak ilyen arcbőr bajaim :SS :)
2011. márc. 17. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!