Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szörtelenitsem a péniszem?

Hogyan szörtelenitsem a péniszem?

Figyelt kérdés
félek hogy elvágom
2009. febr. 22. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy, én 38-as nő vagyok, és szőrösen tetszik, persze ha barátnőd kérte, mert izginek találja, akkor borotváld le simán, esetleg segítsen neked, az is lehet izgalmas, én egyszer segédkeztem, de alig vártuk, hogy kinőjön újból. ÍZlés kérdése, a kenőcsöket szerintem mellőzd, egyrészt igenis büdi másrészt viszkethetsz is tőle.sok sikert.
2009. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon óvatosan :) Főleg a heréidnél vigyázz, ahol érzékenyebb + vékonyabb a bőr. Miért nem elég, ha csak levágod picire? Simán ollóval nyisszantsd le! És ha nagyon nem tetszik (vagy a barátnőd szeretné), utána egyszerűbb lesz a rövid szőrt leborotválni, jobban látod a dolgokat. De szerintem nem férfias a csupasz broki, bocsesz. Ha már zavarja a srácot a dzsungel, akkor minimum borosta. De natúr a legjobb! ;)



20/L

2009. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ajajjjj. De nagy problémád van.Ezt a kérdést komolyan tetted fel?
2009. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és engem zavar nem a csajt mert mg nincs csajom de egyszer megprobáltam és elvágtam és azota félek mit tegyek:
2009. febr. 22. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan borotváld le.

Engem is zavar, ha szőrös a zacskó.

De mindenképpen légy óvatos, mert akármilyen jó borotvált használsz, könnyű megvágni, mert vékony és redős a bőr.

Kenőcsöt ne használj, mert irritálja a vékony bőrt.

Kényelmes, és könnyebb tisztán tartani.

2009. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél.

Vágd le ollóval rövidebbre azt jónapot.

A csupasz borzasztó óvodás..

2009. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból én is leborotváltam régebben, és néhány helyen eléggé megvágtam magam.Fura érzés volt úgy csupaszon,de mikor nőni kezdett a sok kis borosta,az szörnyű volt. Azóta nem borotválom,csak ollóval rendbeszedem,meg a zavaró szőrszálakat csipesszel kiszedem.Én azt ajánlom,csak akkor borotváld le,ha utánna hetente meg tudod ezt ismételni!
2009. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd le a péniszed (ha ez a kérdésed komoly volt) és nem lesz vele ezekután problémád vele.
2009. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!