Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatásosabb narancsbőr...

Mi a leghatásosabb narancsbőr csökkentésére? Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 05:51
 1/4 anonim válasza:

én sablon szövegnek tartottam,hogy mindenre azt írják megoldásnak,hogy soksok folyadék....aztán valahogy rászoktattam magam a napi 3 liter mentes ásványvízre..

a tapasztalatom,hogy kb 10 éves korom óta nem volt ilyen szép a bőröm :) szóval hajrá !!

2011. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt én is nehezen hiszem el, hogy csak a sok folyadék hatásos lehet:O De akkor kipróbálom, nagyon kevés folyadékot iszok(kb. 1liter naponta) úgyhogy lehet tényleg ez a gond:)
2011. márc. 18. 06:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném a testedzést és a testtekercselést is.Nagyon jó hatású.
2011. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Edzéssel nincs gond, vagyis jelenleg igen mert ki kellett hagynom 4hónapot térdem miatt, de amúgy 40perc taposás heti 3-4x de valahogy mégis megmaradt a combomon:S:S
2011. márc. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!