Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatásos a diane 35...

Mennyire hatásos a diane 35 tabletta pattanások ellen?

Figyelt kérdés

a háziorvosom írta fel. már egy hete szedem de még semmi hatása. nektek mi a tapasztalatok?

mikortól fog javulni?

15/fiú vok


2011. márc. 18. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ááááááá, jézusom! ez egy női hormonokat tartalmazó gyógyszer! Mondd, hogy ez nem igaz!
2011. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Fiúknál egy kicsit később hat.

Egy minimális női hormon van benne, de ez nem fogja felborítani a hormonháztartásodat, mert úgy sem évekig szeded. (én hat évig szedtem) nekem jó egy hónap után tisztult ki a bőröm tőle :)

26/L

2011. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kérdés tuti, hogy kamu. Ez a gyógyszer nem adható férfiaknak, benne is van a tájékoztatójában.
2011. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Miért lenne kamu? :S

én ismerek egy srácot aki szedte és teljesen babőre lett tőle.tehát a hatása megvan fiúknál is

2011. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsesz. * bababőre
2011. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Na az ilyen orvosnak is tőből tépném le a kezét, aki (női) hormongyógyszert ír fel egy férfi részére. Ez a gyógyszer NŐK részére készül, a túlzott NŐI szőrösödést meg akneképződést akadályozza olyan módon, hogy elnyomja a férfihormon termelését. Bele se gondolok, mit művelhet ez a gyógyszer egy férfi szervezetében, ha abból indulunk ki, hogy lenyomja a férfihormonszintet: bababőr stimmel, emellett nőies jellegű hízás mellre, csípőre, fenékre.. tiszta beteg:O Ezt egyáltalán hogy szedi egy férfi? Mert nőnek ugye úgy kell, hogy 21 nap szedés, utána 7 nap szünet és a 7 napos szünetben vérzés jelentkezik... Komolyan mondom, szerintem be volt baszva az orvosod kérdező, mikor ezt neked felírta és nőnek nézett.
2011. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes. én ezt a gyógyszert konkrétan arra kaptam, hogy magas a tesztoszteron szintem és emiatt iszonyatosan szőrös vagyok és ez a bogyi antiandrogént tartalmaz ami csökkenti a férfi hormonokat a szervezetemben (csak 2 hónapot szedtem mert rosszul voltam tőle)...

amúgy egy hét alatt nem fog csoda történni...kell neki egy pár hónap

2011. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

orvosom nekem is ezt írta fel patikra és egy hónap után már látszodott a javulás és biztosan segít

már kiprobáltam 14/L

2011. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a szalicilsavat használd inkább:) bekened vele az arcod és pár használat után jelentősen csökkennek a pattik:)

ennyi:)

2011. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!