Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel dobjam fel a félhosszú...

Mivel dobjam fel a félhosszú barna hajam, amiben szőkés eléggé lenőtt melírcsíkok vannak?

Figyelt kérdés
Alapsulis (14) vagyok, tehát csak szolid hajalakitásos trükköket várok. :DD Pl..tépett legyen, vagy több melircsik?
2011. márc. 21. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha nincs pénzed/kedved másfél havonta melíroztatni, akkor kezdd azzal, hogy visszafesteted az eredeti színére, mert a lenőtt melír elég gáz. :D

Vágass valami egyszerűen kezelhető fazont, mivvel nem tudom, hogy nézel ki, nem tudom megmondani. De semmiképp ne olyat, ami csak vasalva, belőve jó, mert van, hogy az embernek nincs ideje vagy kedve minden reggel ilyenekre, meg a sok formázás nem is jó. A hossza maradjon olyan, hogy össze lehessen kötni, mert tesin meg amúgy se árthat. :D

Ami általában jól áll mindenkinek, az a kicsit tépett, elöl rövidebb, oldalfrufrus haj, de ha jól áll az arcformádhoz, vágass valami tömöttebb, pónisabb frufrut. (de ne a lady gagás szögegyeneset, azzal sok a nyűg és nem is csinos. :D

2011. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a tépett nekemis nagyoon tetszik..csak félek, hogy még rövidebb lenne a hajam...vlmi olyasmi, h hátul rövidebb, elől pedig hosszabb..mint Rihannának volt,csak ez nincs annyira felnyírva hátul..lehet,hogy megcsináltatom tépettre :) mellesleg elől a vállamig él
2011. márc. 21. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!