Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfestéket ajánlanátok...

Melyik hajfestéket ajánlanátok, amivel IGAZI CSOKIBARNA lehet a hajam festett vörösből?

Figyelt kérdés
Linket is rakhattok,azt külön köszönöm!!!!
2011. márc. 22. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha régóta festett vörös a hajad, vagy nagyon vörös, vagy természetesen is sok benne a vörös pigment (ez nemcsak vörös hanem bármilyen hajú embereknél nagyon gyakori) akkor elsőre nem lesz semmilyentől vörös-mentes, mert átütnek a pigmentek a festéken majd. Érdemes először leszívatni kicsit, bár mindenki ódzkodik a fodrásztól és inkáb házilag vacakol mindennel, de ha összedobod a sok doboz festék árát amiket rá kell kenned majd heteken hónapokon át hogy barna legyen a vörösből, már ki is jön a fodrász aki elsőre gyönyrű barnát varázsol, hidd el, tapasztalat :)
2011. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 22. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szziiaa!

Szombaton lett befestve a hajam csokibarnára... 1 éve lett szőkítve....és utána minden ledobta...bármilyen sötéttel próbálkoztam.

Barátnőm vörösesre festette a haját és neki is minden kikopott..ledobta...

Aztán befestette Palette DELUXE-al (csokibarna) és nem dobta le neki...teljesen befogta mindenhol..

Aztán befestettem én is azzal és (hát egyelőre) teljesen jó színe van..elég sötét..mindenhol befogta és nem látszanak már a szökés árnyalatok sehol.

Szóval PALETTE DELUXE 750 csokibarna.

[link]

DMben és Rossmannban 800-900 körül van..Auchanban is lehet kapni de ott drágább..

Nekem a doboza nem így nézett ki. :D A csajnak a fél szemét eltakarja a haja. :D Ha esetleg ezt választod és olyat látsz ne ijedj meg. :D:D

De tényleg nagyon jó ez a festék! És a fodrászom azt mondta hogy ha ezt világosítani akarnám nem fog menni. :D

Szóval ebből is látszik hogy jó :D csak ha világosat akarsz majd akkor nem lesz. :D

2011. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Alfaparf csokibarnája nagyon jó, de nem tudom, mennyire fogná be a hajad, ez függ az árnyalatától.
2011. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 22. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Alfaparffal én is festettem 3x , de vigyázni kell mert ha nem hamvasat veszel... azt azt hiszem X.0 (mondjuk 6.0) akkor vöröses marad... mert pl az 6.3 az szinte csokibarna de rezes..vöröses...

Én is megjártam pár festékkel de ez a palette deluxe tényleg bevált.

2011. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!