Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Clinique termékeket...

Hol lehet Clinique termékeket olcsón venni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát régen az Ebay-t mondtam volna, de ott is csak ezek a kis minták vannak és az sem olcsón már.
2011. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vatera, tesz-vesz. negyed annyiért meg lehet kapni olyan márkás kozmetikumokat amiket mások esetleg ajándékba kaptak,de nem jó a bőrtípusukra.
2011. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, mert, akik ott árulnak, azok azt hiszik, hogy senki nem tudja,mennyibe kerülnek ezek. Ha egy ajándék mintát árul pénzért, az miért lenne olcsó.Ajándékba kapott 15 ml-s,vagy 7ml mintákat árulnak 2000-3000 ft-ért.
2011. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ak hol lehet olcsón venni?
2011. ápr. 2. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:

sehol!! Régen az ebayen lehetett,de ők is ugyanezt játszák már, nagyon ritka a jól kifogott olcsó Clinique.

Régen vettem én onnam 2000 ft-ért 125 ml Dramatically diff. gélt,ma már nem találok ilyet.

Régen vettem 4000-ért Erno László krémet is onnan, amikor itthon nem volt forgalomban.

Ha sikerül is olcsón venni, Magyarország nem esik bele az egységes uniós postába és nagyon sok a postaköltség, vagy egyáltalán nem is postáznak ide.

2011. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem osztom a véleményedet,én ugyanis vettem már ott szmfesték lemosót is és alapozót is, rendes clinique volt, szav ideje is jó volt, csak az illetőnek nem kellettek, alpozó színe nem volt jó illetve jól bevált lemosóját nem cserélte le. 2-3ezerért megvettem őket. Akinek nem kell és ajándékba kapja annak jobb ha olcsón adja el, mer így van belőle haszna, én is adtam és adok el így parfümöket,amik számora rossz illatúak, de másnak tetszhet, pl az Avon Rouge. Ajándékba kapta, borzasztó szaga van, katalógusban úgy láttam 7700ft én 2000ért elpasszoltam. Ha neked nem volt még iylen szerencséd, másnak még lehet!:)
2011. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia tőlem tudsz vásárolni clinique termeket olcson ;all about eyes szemranckrem 4000 de ha sok lehet olcsobbb !v van sminklemoso ,meg a nagy sarga krem a dramatically ....v most nem is jut eszembe .nyugodtan irj ha kell v ird meg mi kell es megprobalom beszerezni .
2013. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!