Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Nivea young szinezett...

A Nivea young szinezett hidratálókrém a jobb minőségűek közé tartozik?

Figyelt kérdés

[link]


Lenne egy pár kérdésem vele kapcsolatban:

-Jobb mint az alapozó?

-ha 14 évesen minden nap használom mennyire károsítja a bőröm?

-szem alatti karikák eltüntetésére jó?

- Nem lesz tőle ráncos a bőröm?


2011. márc. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Nívea egy középkategóriás termék.De az összetétele -1 es.Én nem kennék ilyen vackot magamra.Egy kozmetkus.
2011. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

és akkor az 'átlagember' mit kenjen magára? vichy-t?

én évek óta ezt használom alapozó HELYETT, mert alapozót én még sosem vettem, pedig 23 éves vagyok, tökéletesen elég ez a nivea, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

de 14 évesen szerintem még nem szorulsz rá arra, hogy minden nap használj ilyet.

2011. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kozmetikustól kérdezem, hogy akkor mit "kenjen" magára, aki csak a középkategóriás termékeket engedheti meg magának? Mert Clinique-re, Vichy-re, Estée Lauder-re meg társaira nincs pénzem, pláne egyetemi hallgatóként.
2011. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kozmetikus vagyok.Amiket felsoroltál előttem szóló sosem ajánlottam senkinek.Drágák, de hatóanyagtartalmuk nulla.Hidd el tudom.Csak a reklámot és a tégelyt fizted meg.Amit ajánlani tudok azok a natur és biokozmetikumok.Ezekben nincs káros anyag ami tönkreteszi a bőrt.Sokan támadják ezeket és sokszor ok nélkül.Mert elkezdik használni a sok mérgező vacak után mint pl a Nívea, Avon vagy egyéb marha drága termék után és csodálkoznak hogy nem úgy viselkedik a bőrük mint ahogy szeretnék.A tiszta és természetes kozmetikumokra a bőr úgy reagál, hogy elkezd méregteleníteni(nem mindenkinél csak vannak ilyen emberek)és segít felszínre juttatni az sok káros kozmetikum mérgeit.Amit ajánlani tudok:Alverde, Alterra, Terra Naturi, Biola,Sante,Weleda-a három utolsó drágább.Az első három jó minőségű és olcsó.Átlagba mindenük olyan 1000 Ft.Az Alverdének van színezett nappali krémje, de korrektora és alapozója is(nem mindegyik fed szépen) meg sok egyéb terméke.Elsőre furcsa illatuk van mert természetes illóolajok adják az illatot(na erre eseleg lehet valaki allergiás, ha szuper érzékeny a bőre) tartósítószer, paraffiolaj és egyéb anyag mentesek.
2011. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi a tippeket!

Az Yves Rocher termékeiről mit gondolsz?

2011. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem ismerem.Kozmi voltam.
2011. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A kozmetikussal teljes mértékben egyet értek :)

Még azt hozzá tenném,hogy a bio,és bionom cuccok lehet,hogy drágábbak,viszont sokkal tovább tartanak :) Én pl. általános bőrápolásra finomítatlan shea vajat,vagy kókuszvajat használok,amiből 10 dkg 2000Ft,viszont kb. 6 hónapig elég,és a bőrömet sem teszi tönkre :)

2011. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én anno láttam egy Yves Rocher krém összetételét...hát szörnyű volt...

Előző voltam.

2011. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!