Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös vagyok, és egyre...

Szőrös vagyok, és egyre jobban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A nemi érésen túl vagyok, ezzel nincs gond nem ijedtem meg az első szőrszálaktól. De az idő előre haladtával egyre jobban. A felkarom, a nyakam, fokozatosan a hátam és a mellkasom. Eddig se voltam nagy barátságba a szőrrel, sőt nagyon utálom, de h ne nézzenek b..inak nem borotváltam vele. Esetleg túlzott hormontermelődés? Már halottam olyan választ is h sok nőnek kifejezetten bejön a szőrös férfi. Ez kamu :D
2011. márc. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön ha egy férfi szőrös,mellkason kifejezetten :D hát már nem annyira bejövős de ne kezd el borotválni mert csak rosszabb lesz.
2011. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd, amíg nem jött divatba ez a nagy szőrtelenítés még a férfiak körében is, igen sok szőrös férfit láttam. Abban az időben ez nem volt probléma. Esetleg keressél fel egy endikronológust, pajzsmirigy vizsgálattal kapcsolatban.
2011. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a második válaszolónak, megpróbálok dokihoz menni
2011. márc. 23. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok (voltam),de én a szőrtelenítés mellett döntöttem.Nem bántam meg,és hidd el a valóság nem olyan mint ezek a fórumok,a valóságba senki sem b.ziz le.
2011. márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még szüleimmel élek, és apám kegyetlenül homofób. Pl. ha kicsit már tovább állok a tükör előtt akkor elzavar. Majd ha elköltöztem mindenféleképpen ez lesz az első lépésem.
2011. márc. 28. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Sajnos elég kellemetlen helyzet ha a szülők sem értik meg az embert.Túl kellene már ezen lépni,hogy ha egy pasi törődik a külsejével az b..zi.

Nálunk szerencsére más a helyzet,engem még támogatnak is ha ilyesmiről van szó.

2011. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó neked. :) Szüleim eléggé maradiak. Nem azt mondom, hogy nem haladnak a korral, de vannak hülye szokásaik.
2011. ápr. 2. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!