Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arc tipusnak áll jól...

Milyen arc tipusnak áll jól az engyenes vonalú frufrus hajak? Vagy nem csak az arcvonal befolyásolja (hanem pl szem szín, szemöldök, hajszín)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen értelemben érted. Mert pl az egyenes frufru az inkább kerek, kockás arcúaknak jó, akinek hosszú arca van azt még jobban megnyújtja, nekem pl hosszúkás arcom van ezért sose vágatnék egyenes frufrut mert az nekem így nagyon rosszul állna.
2011. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha arra az egyenesre vasalt, vonalzóval vágottra gondolsz... akkor szerintem senkinek. Millió kiscsajnak van ilyen haja, de esküszöm egyet nem láttam, akinek ne állt volna sokkal jobban kb bármilyen haj!

Egy kis ívvel és nem kivasalva sokkal jobban mutat, arányos archoz, kerek fejhez mondjuk annyira nem ajánlom, mert könnyen összenyom, és olyan fejed, lesz, mint egy gnómnak, hosszúkás arcból meg szó szerint lófejet csinál, sörénnyel. :S

Színek annyiban számítanak, hogy közelebb van ugye a szemhez, stb a haj. Rémálmom, mikor egy hidrogénszőke csaj, frufru mögül elővillan a fekete szemöldök, és a bőre is szolibarna. XD

2011. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

xD lol hidrogánszőke na mind1

de akinek se nem kerek mg nincs lófeje annak jól áll a fufru, meg annak is akinek kicsit nagyobb a homloka

2011. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!