Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyik válaszban olvastam...

Egyik válaszban olvastam nemrég, hogy nem ajánlott arckrémet használni, mert az felgyorsítja a bőr öregedését. Kenjem vagy ne kenjem?

Figyelt kérdés
nekem nagyon száraz a bőröm, miután vízhez ér az arcom, azonnal elkezd húzódni, ha nem kenem be, később hámlik is. nem sminkelek, nivea arclemosót használok, és nivea Q10 plus-sal kenem az arcomat. de ez a válasz eléggé elrettentett.
2009. febr. 24. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kenni mindenképp kel az arcot a bőrtípusnak megfelelő krémmel. A hidratálás nagyon fontos. Ezt leginkább a kozmetikusod tudja megmondani, hogy mi a pontos bőrtípusod, mert egy nem megfelelő krémmel többet ártasz, mint használsz. A kozmetikustól kimérten kapható készítmények sokkal jobbak, több hatóanyagot tartalmaznak, mint a boltokban kapható design-os csomagolásban lapuló tárasaik.
2009. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. febr. 25. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak annyit: a száraz/vízhiányos bőr előbb ráncosodik.


Tehát ha krémezed és egészségesen karban tartod, akkor szebb lesz és később öregszik.


Krémezd, csak megfelelő terméket használj!


Mindenből alkoholmenteset, mert az szárít.

2009. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!