Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez volt a 4. alkalom, h...

Ez volt a 4. alkalom, h mentem szolizni mindig 3percre! És látom, h nőttek új anyajegyeim, most akkor hagyjam abba a szolit?

Figyelt kérdés
Eddig is volt kb. 10 darab a testemen de most már 15 !
2011. márc. 26. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

mindenképpen keress fel egy bőrgyógyászt mielőtt újra mész!!

rajtam havonta lehet újakat felfedezni, amúgyis sok van, hófehér a bőröm és ilyenkor még 5-6 szeplő is előbújik, a nap hatása.

hol lettek újak túlnyomórészt?? hát,kar,láb??

2011. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az bőrrák lesz, azaz melanoma.

Menj bőrgyógyászhoz.

2011. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úristen bőrrák! Nee!!!!!

Hát az arcomon volt 3,most 4 van!

Karomon lett kettő!

Hasamon egy!:/

2011. márc. 27. 01:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy:).Miért lenne bőrrák?Te is abba a csoportba tartozol akinél az idő múlásával egyre több lesz.Ezt bár elősegítheti a napfény,de különösképp nem befolyásolja.Én kozmetikus vagyok,naponta 3-4 új jelenik meg,igaz én idősebb vagyok,de pároslábbal rugdosnának ki a bőrgyógyászatról:).Évente ellenőriztesd és ne égj le.
2011. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha megijesztettelek, nem vagyok orvos ez csak egy tipp. Ugyanis az egyik ismerősömnek is így kezdődött :(

De lehet h igaza van az előttem válaszolónak, de azért lehet h érdemes megnézetni.

2011. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok :)

A legbiztosabb ha megnézeted és megkérdezed hogy mehetsz-e, kérdezd meg hogy mennyi időre milyen időközönként.

Ha nem vörös a szélük, nem amőba formájúak nem kell. pánikolni, csak ahogy mondták: idővel egyre több jön elő.

A karon van általában a legtöbb, nekem is pl :)

OFF: Olvastam egy könyvben jórég hogy az anyajegy jele az intellektualitásnak :)

Nekem van egy szív alakú pici :D Ez vajon mit jelenthet? :D

2011. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne ilyesmivel dobálózni hogy bőrrák.....annak aki hajlamos rá, a naptól, szolitól, simán előjöhet több anyajegy, ez teljesen természetes dolog, annyi hogy ebben az esetben nem neked való a szoli, menj el bőrgyógyászhoz de ő is azt fogja mondani hogy kerüld a napot, meg a szolit, mert a te bőröd túlérzékeny rá.
2011. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendeben,okés,miest tudok megyek is bőrgyógyászhoz!:):)

2.vagyok-hoz!:D

Lehet,h intellektaulitásnak a jele! :D Én sem szenvedek intellektaulitás hiányban!:D

2011. márc. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!