Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyász nem írja ki a...

Bőrgyógyász nem írja ki a diana 35 öt, egy krémet írt fel, használtam 5 hétig nem használt, ötlet?

Figyelt kérdés
már mindent arctisztítót,arcradírt,arclemosót,arcpakolást kipróbáltam,de semmi nem használt,és nagyon zavarnak a pattanások,a homlokomon rengeteg van,ahogy egy eltűnik jön a másik,és ha sminkelném sem lenne megoldás a problémára,mert megszüntetni szeretném.Valakinek vmilyen tanácsa nincs esetleg? házi praktikák? vagy jól bevált gyógyszer krém? amit lehet recept nélkül is venni vagy kiírja a doki
2011. márc. 27. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Isotrexin gél (vényköteles)
2011. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam,diane 35
2011. márc. 27. 12:02
 3/7 A kérdező kommentje:
és az gyorsan leviszi a pattikat? és utána visszajönnek?
2011. márc. 27. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel a dolog hormonális és valószínűnek tartom,hogy még kamasz vagy, nem is írja ki, mert a Diane egy lórugás hormon és súlyos májkárosító is egyben.

Várni kell és én javaslom hogy olyan termékeket vegyél, amik allergénmentesek. MInél több a mesterséges anyag és a salycil egy termékben az amúgy is zsíros bőrt még jobban leterheli, még jobban pattanásos lesz.

2011. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17/L

és milyenek azok az allergénmentes termékek?

2011. márc. 27. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilcsi, Herblife,Clinique, teljesen babatermékek esetleg( dm-es babylove termékek), Alverde.

A Nivea Pure and naturalnak nem higyj, azt írja mindentől mentes, közben a 3.összetevő egy benzinszármazék méreg.

De a meska.hu oldalon egy csaj árul házi készítésű krémeket, amik teljesen allergén mentesek és 100%-ban csak természetes összetevőket tartalmaznak és nem is drága.

2011. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Isotrexin nagyon gyorsan "leviszi" őket és amíg használod, addig nem nagyon fognak visszatérni. Bár, jól írta az előző válaszoló, hogy az aknék hátterében általában hormonális dolgok állnak, míg a krém (legyen az bármilyen) általában csak tüneti kezelés.

De jó esetben krémmel átvészelhető az az időszak, amíg be nem állnak a hormonjaid.

2011. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!