Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használható-e a szoláriumozásh...

Használható-e a szoláriumozáshoz Garnier Ambre Solaire barnító napolaj? 2-es faktor számú, tehát nem gátolná a barnulást, kérdés, hogy elősegítené-e?

Figyelt kérdés

Erről a termékről van szó: [link]

Hogyha most kezdem el a szolizást, de a napon lassan és egyenletesen szoktam barnulni, leégés nélkül (bár mindig figyelek, hogy bekenjem a napnak jobban kitett testrészeket), akkor rásegít a kívánt hatásra ez a szer?

Többektől hallottam, láttam is, hogy olajokkal kenik be magukat szoli előtt. Lehet nekem még nem kéne első szolizások alkalmával ilyenekkel próbálkoznom... de ha mégis, akkor ez a szer is megfelel a célnak?


2011. márc. 28. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Olajat nem jó ötlet használni napon se, ugyanis éget (lásd sültkrumpli).

Bár sose értettem azokat, akiknek többet számít, hogy barnák legyenek, mint az, hogy ne legyenek bőrrákosak... :/

Szerintem eleinte próbáld anélkül, lehet, hogy így is szénné fogsz égni, ráérsz később trükközni, nem?

2011. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!