Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy honap alatt eltudom...

Egy honap alatt eltudom tuntetni a pattanasokat a boromrol, vagy hamarabb? Ha igen akkor, hogyan es mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanasos a homlokom es hasznalok borradirt , tonikot es meg mit kellene hasznalnom ?? Tudom , hogy tobbet de nem tudom , hogy nektek mi a jo es rosszat meg nem akarok venni . :(
2011. márc. 29. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bőrradír, tonik és kozmetikai szerek önmagában nem elég! Ki kell iktatni az étrendből a zsíros ételeket, az olajos magvakat, (szotyi, mogyoró, dió, stb.) a csokoládét, kakaót, a füstölt húsokat.. :( (naná, hogy a legfinomabb dolgokat, ez igazságtalanság!). De a kettő együtt (az étrend és a kozmetikumok) garantált sikert fog eredményezni!
2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha súlyos a helyzet keress fel egy bőrgyóyászt.Ő mindenképpen tud segíteni. Vagy ha nem akkor a rendszeres kozmetikai kezeés és az étrendváltoztatás segít.
2011. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne használj bőrradírt mert nem jó a Te bőrödnek.Gondolom valami szemcsés radírt használsz amit dörzsölsz az arcodon.Pont ezt nem kéne.Mert további gyulladásokat okoz.Amit javaslok vegyél szappant(babylove, alverde) és ezzel moss arcot reggel és este.Tonikot sem kéne minden nap mert fölösleges.Hidratáló krém kellene ami természetes és nem tartlamaz mérgeket(Alterrának van problémás bőrre nappali krémje vagy pedig az őszibarackos a jó).Havonta pedig kozmetikushoz kéne ellátogatnod.Egy kozmetikus.
2011. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
régebben nekemis nagyon pattanásos volt kb. fél éve és 2 hétig nem mentem iskolába és nem is sminkeltem magam még ha elmentem otthonról akkor sem csak ilyen börradirt használtam meg stb. és nyagyon megváltozott a börm sokkal szebb let
2011. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vitaminok, egészséges étrend, napi 2 liter folyadék (nem holmi cukros szarok, hanem főleg víz, tea), rendszeres, friss levegőn tartózkodás.

Így sikerülhet.

2011. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szappan bevált. Nem voltam nagyon pattanásos, de azért elég sok volt így is. Este használok szappant (valami citromfüveset, a dm-ből) és szebb lett a bőröm. Nem mondom hogy az összeset eltüntette, de szerintem kevesebb van, és a mitesszerekre is jó. Plusz igyál sok vizet.
2011. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Tonikot sem kéne minden nap mert fölösleges."

??

Te kozmetikus, ezt melyik kozmetikus iskolában tanítják így?

2011. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat :)

azert nem olyan , hogy orvoshoz kellene mennem csak sok kicsi van es par nagy de csak a homlokomon .

de majd kiprobalom a tanacsokat :)

megegyszer koszi

azert irhattok meg :)

2011. márc. 30. 13:48
 9/11 anonim válasza:
amm ha elmész háziorvoshoz ő is tud felírni ilyen ecsetelőt amitől pár hét alatt elmúlik.
2011. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is pattanásos voltam, a homlokomon, az orrtövekben és az államnál leginkább. Ha kozmetikushoz mész, nem mindegy hogy kihez: rengeteg ismerősömnek annyira elrontották az arcát, hogy lézeres hegkezelésre kellett járnia! Ha tágpólusú az arcod, semmiképp. Ha zsíros a bőröd, a tonik szárítja. A bőrradír inkább a pattanások nyomait tudja eltüntetni, de ha közvetlenül a pattanásokra használod, lehet több kárt csinálsz mint hasznot. Elárulom, nekem mi segített: az aloe vera. Nem aloe verát tartalmazó termékek, aminek 0,0001 %-a az és a többi vegyi anyag, hanem igazi, élő, nyers aloe vera. 2,5 hét után tökéletes arcom lett. Minden nap letörtem egy kis darabot a szárából és azzal kentem az arcomat. Nekem nagyon bevállt.
2011. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!