Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet az elváltozás oka a...

Mi lehet az elváltozás oka a körmömön? (elhalványult, piros, fehér foltok)

Figyelt kérdés

segítség! egy hete elváltozás alakult ki a körmömön, fehér illetve piros foltok jelentek meg a körmöm alatt és fáj hogyha megnyomom, olyan mintha belenne gyulladva, azóta vannak rajta hogy kint tüzifát tördeltem. nagyon csúnya,és ez nem normális hogy fáj ha megnyomom a körmeimet :S olvastm hogy lehet a rák előjele is, gombának biztos h nem gomba, mert az nem ilyen, ez valami más, képet is csináltam, régebben amikor csak fehér foltok voltak, akkor vitamin hiány miatt volt, ahogy elkezdtem szedni el is múlt, de ez most elég aggasztó :S

[link]


[link]


2011. márc. 30. 14:13
 1/4 anonim válasza:
Itt egyszerűen csak arról van szó,hogy megnyomtad.Nekem is volt már ilyen és pár nap múlva el is múlt.Szóval ne izgulj. :)
2011. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát remélem így lesz :S elég csúnya ...buszon a fogót se merem megfogni xD
2011. márc. 30. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a műköröm után lett ilyen. Nem is tudom, hogy mitől lehet. Lakkozd be. Nem tudok jobbat mondani.
2011. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem nem volt még ilyenem de ne félj nem lessz baj normális
2011. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!