Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf Perfect Mousse...

Schwarzkopf Perfect Mousse hajfestékről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barna hajam van és eléggé kifakult már, ezzel a hajfestékkel szeretném befesteni. Mennyire tartós a színe? Hamar "kifakul"?
2011. márc. 30. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

életem 1ik legrosszabb "festéke"Bár igaz, én gyöngy szőkét használtam,de semmit nem hatott..

Barnával lehet más lesz

2011. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is a szőkét használtam, de csak a hajam tövét szívta ki, így lettem ott vörös és máshol szőke...érdekes volt.a barna lehet befogja....
2011. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a középszőkét használtam világos barna hajamra... hát valami gusztustalan vöröses barna lett... :S
2011. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én a sötétbarna hajamat festettem feketés barnára, nem rossz, csak hát ez is fakul:/..
2011. ápr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már én is kipróbáltam:) Feketésbarna lett nekem is, de tényleg kifakult, úgyhogy épp most jöttem a fodrásztól és befestettem megint:)
2011. ápr. 27. 15:52
 6/7 anonim válasza:
és mivel festettétek??
2011. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Selective hajfestékkel csinálta. A legsötétebb barnával. Most kb. fekete hajam van és nagyon jó:D De tuti, hogy azért ez is fakulni fog.
2011. ápr. 28. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!