Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el a...

Hogyan tüntethetem el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
Az hogy nem nyomokodjam esélytelen,mert undorító!!!
2011. ápr. 1. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én bőrradírt használok (Clean and Clear), és utána kinyomom ha olyan amit kilehet(látszik rajta hogy kinyomásra alkalmas xD) majd vattára rakok Aknesol-t és ennyi:) az Aknesol nekem nagyon bevált. amikor ki akar jönni egy nagyobb pattanás, és ha azzal kenegetem akkor nem is fog kijönni.
2011. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És mindig legyen tiszta a kezed, ha nyomkodásra hajtod a fejed!:)

Am meg igen vmi arcradír, de cska heti 1x vagy 2x..:)

Am meg vmi sima arcpakolás féleség!:) Az AVON Naturals teafa és buorka 2 az 1-ben arctisztító és tonik nagyon jó!:) ÉS az szártja is!:)

Utána meg bekened a Nivea shine control krémjével, ami fleszívja a felesleges zsírt az arcodon, hidrtaál!:) És UVA/UVB szűrővel védi az arcodat!:)

De persze ez csak az én tippem, rengeteg kence van ma már arcra, meg aztán mkinek más jön be!:)

2011. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Reggeli és esti arctej,tonik páros.Utánna a pattanásokat fertőtlenítsd le ecsetelővel és egy vizes hidratáló.
2011. ápr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

himalája sószappan


én is ki akarom probálni nagyon jók róla a tapasztalatok, próbáld ki és meséld el milyen volt

2011. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ne ajánjátok már neki ezeket a 600-6000 közti szereket...nekem is volt pattanás problémám...és tudod mi az amikor egy másfél méteres polc görbül be a klín end klírtől meg az avonos vackoktól? Ránézel és csak annyit tudsz róluk hogy mindegyik javulást ígért de igazán egyik se segített...


Aztán le akartunk szedetnie gy anyajegyet elmentünk a bőrgyógyászhoz aki azt mondta hogy ír valamit arra a pár pattanásra a homlokomon is...írt egy Zineryt nevű antibiotikumot...és egy cinkes hámlasztókrémet (a hegekre)...


Elkezdtem használni, és 4 év folyamatos bőrhibákkal való küszködés után...5 nap alatt mintha sose lett volna ilyennemű problémám...


ez tavaj volt...azóta ritkán jön ki rajtam pattanás és akkor is csak egy...esetleg ha egy miteszert rosszul nyomok ki az begyullad, de a pattanásproblémám megszünt...


Emlékszem mennyiszer simította végig akkor a homlokomon csodálkozva rajta hogy mennyire sima...


Azt tanácsolom ne költs a drága szerekre még kevésbé az olcsóbbakra...üres ígéret mind kicsit javít hogy megvedd újra és ennyi az egész...

A bőrgyógyászhoz való elmenetelre nehezen vettem rá magam ezzel sokan így vannak, van aki azért mert nehogy kiröhögjék hogy ezzel idejön amikor másnak angyobb a baja...de nem csinálják ezt, felírják a szert és kész...a pattanás egy bőgyógyászati probléma menj el nyugodtan

2011. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

23:59 vagyok


Utolsó! hát elég rosszul gondolod és a helyesírásod is csapnivaló.

A bőrgyógyászati kencék addig jók amíg használod őket, utána lehet 1000szer roszabb. A természetben van a megoldás.

nekem ekcémám és pikkelysömöröm is van, volt dolgom már bőrgyógyásszal meg vényköteles krémekkel, veszélyesek. Kérdező a természetben keressd a megoldást, vagy a gyógynövények közt

2011. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból beszéltem akárcsak te és az ekcéma egy súlyosabb betegség mint a pattanások a pattanást el lehet mulasztani az ekcémának bizonyos fajtái gyógyíthatatlanok, és a bőrgyógyászt én is ismerem milyen tud lenni komolyabb probléma esetén minden héten kipróbál valamit...az emberi testben a bőr és az agy amiről a legkevesebbet tudjuk de a pattanásokat ismerjük és arra van megoldás sajnálom ha neked az ekcémán nem tudtak segíteni, de az egy súlyosabb bőrbaj...


A termsézetben is vannak jó megoldások kerestem is csináltam főzeteket melyek szintén segítettek(idei óráig)


Szerintem érdemes egyszer megpróbálnia bőrgyógyászt aki ért hozzá és ad egy szert ami nagy eséllyel segít, mintsem végigpróbálni egy fél bioboltot hátha az egyik pattanás elleni természetes anyag segít...Nem becsülöm le a természetet nagyon szeretem az ilyen szereket, a bőröm ápolására de a probléma elmulasztására más kell, ki kell írtani a bacilusokat aztán jöhetnek a természetes anyagok az egészség fenntartására...


(a kérdező pedíg nem a helyesírási szabályokkal kapcsolatban kért tanácsot, szóval szerintem ha el lehet olvasni amit írtam, akkor le van ejtve így hajnali fél kettőkor)

2011. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!A bőrgyógyászaton nem pattanás bőr kezelése a feladat.Ennyi laphámrákos betegnél tényleg kap egy gyógyszert,valóban hagy szedje,csak a mája is kell hozzá!Ha valaki megfelelően ápolja a bőrét és nem a DM-ben meg a Rossmanban vásárol akkor nekem elhiheted,hogy kordában lehet tartani!Orvosra akkor tartozik,ha belső gyulladások vannak,ha hormonális egyszerű a válasz amíg nem rendeződik akkor is ilyen lesz.Ezt kellene felfogni.
2011. aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


először is szerintem minél kevesebb dolgot vásárolj drogériákban.

mindegyik ígér valamit, és általában nem válik be. nekem is kb az Aknesol az egyetlen dolog ami tényleg használ.

Problémás bőröm van nagyon, elhiheted, rengeteget kültöttem különféle pattanás elleni kencékre, teljesen feleslegesen. Hiába volt a Clean & Clear, az Avon és a drágább termékek is, semmit nem használtak.

Most a természetes szappanok felé fordultam, évek óta ez az egyetlen dolog, ami enyhülést hozott a bőrömnek. Alig pár hete használom és fényévekkel jobb.

Korábban nem foglalkoztam vele, hogy mi van abban a krémben, amit a DROGériákban megveszek...nem foglalkoztam a vegyszerekkel.

Csak egyszer kellett kipróbálnom a 100%ban természetes kozmetikumokat, azóta rá sem bírok nézni, pl arclemosóra, maszkokra, tusfürdőkre, samponokra, arckrémekre, testápolókra...mert kb. fizikailag rossz érzés magamra kenni őket, mert tudom hogy károsak.

A sminkemet azóta extra szűz olívaolajjal távolítom el, utána természetes szappannal mosom az arcom és olívaolajos krémet használok, a korábbi kedvenc Nivea krémemre rá sem bírok nézni.


a természetes szappanok persze elég drágák...de hidd el hogy megéri. én ezen az oldalon találtam a legtöbb hasznos infot: mannaszappan.hu

2011. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!