Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hét múlva lesz egy medencé...

Topicon 44 kérdése:

Egy hét múlva lesz egy medencés buli addigra el szeretném tüntetni a pattanás utáni foltjaimat, hogyan tudnám a leggyorsabban és leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne birizgáld.
2011. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
használok alapozót ez nem hátráltatja a gyógyulásba ?
2011. ápr. 2. 18:57
 3/7 A kérdező kommentje:
*gyógyulást
2011. ápr. 2. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Neugranormont vegyél gyógyszertárban.
2011. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ez mar regota megvan akkor a vichy kulon borhibakra kifejlesztett ha jol tudom vizallo alapozoja.


Ha ezek friss nyomok akkor babapopsikrem, elosegiti a sejtmegujulast vagy koromviragkrem jo ra.

2011. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha régi pattanások szép piros-lila maradványai, akkor az egy hét alatt nem igen fog menni, mert sajnos sokszór hónapokba telik. :(

De szerintem ne ezen parázz, tekintve, hogy smink nem igazán lesz senkin, majd meglátod mások is hogy néznek ki. :D Inkább azzal foglakozz, hogy jól szórakozz, ne hagyd, hogy pár apró bőrhiba elrontsa.

2011. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

napozz!

nekem a vállam ilyen. ma alig 1 órát voltam kint pánt nélküli felsőben a napon és máris halványabbak lettek

2011. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!