Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem hullik a hajam nem...

Anikó8375 kérdése:

Nekem hullik a hajam nem csomókban de hullik milyem vitamint ajánlanátok ami nem nagyon drága? Van olyan vitamin tabletta ami hasznos lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Most azért hullik, mert tavasz van.

De ha nem marad abba és naponta 50 szálnál több hullik ki, akkor érdemes vele foglalkozni.


Én fodrászkellék boltba mentem be és kértem valami "szeszt" rá, többet is kipróbáltam, nem tudnám megmodani végül melyik hatott... de neked úgyis más hatna. :)


De ez volt a legszimpibb:

[link]


Ezenkívül dm-ben vannak kifejezette hajhullásra, hajerősítésre vitamin készítmények.

2011. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a dm-ben vettem még anno egy vitamint...a nevére sajnos már nem emlékszem..vmi Bio... de az ára olyan 700 és 800 ft között van,60 db van benne.és szinte teljesen megállíotta a hajhullásomat.
2011. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő válaszadónak köszönöm szépen
2011. ápr. 3. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

a Biovänne (szerintem erre gondol az előttem lévő válaszoló is) elég jó. esetleg szedhetsz Supradynt is (abban van vas is). elvileg ez a tavaszmiatt lehet, de ha sokáig hullik nem árt egy labort csináltatni.


27/l

2011. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Dm saját márkás termékei sem rosszak. Das Gesunde Plus a neve és elég olcsó, azt hiszem 1000Ft alatt van. Van külön hajra, bőrre való vitamin is.

[link]


De az is jó, ha egy jobb minőségű általános multivitamint veszel.

Persze ezeket hosszabb távon kell szedni, nem fog csodát tenni 1-2 hét alatt.

Meg figyelj oda a megfelelő táplálkozásra (sok gyümölcs, zöldség), elegendő folyadék.

2011. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy vitaminhiány miatt hullik? Lehet, hogy teljesen más oka van. Szerintem menj el először hajgyógyászhoz.
2011. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!