Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák és narancsbőr 17 évesen?

Striák és narancsbőr 17 évesen?

Figyelt kérdés

Az egyik oldalamon megjelenet 3-4 fehér csík, és narancsbőrös a fenekem. :(

Ehez még nagyon fiatal vagyok és mindig is vékony voltam.

Naponta eszek egy almát és megiszok 1,5 l vizet. Egészségesen eszek viszonylag, és vékony formás alakom van.

Mitől lehet ez, és hogyan tudok rajta változtatni ?


2011. ápr. 4. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

1.nem hiszem hogy csak egy almát eszel egész nap,mert akkor anorexiás lennél,ha meg ennyi gyümölcsöt eszel attól még ugyanúgy kialakulhat

2.bárkinél kialakulhat,anorexiásoknál is


nekem is van,bár a combomon,kezd zavarni,mert van mikor látszik és van hogy nem.177cm és 60kg vagyok,nem vagyok kövér vagy ilyesmi.


15L.

2011. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Stria kialakulhat a hirtelen növéstől, a fogyástól, hízástól, nem csak a kövéreknek van, és a kortól sem függ, sajnos. 1,5 liter víz az kevés amúgy, annál több folyadék kellene. Próbáld átmasszírozni a területet dörzskesztyűvel zuhanyzás közben, az serkenti a vérkeringést, de javíthat rajt a sport is.
2011. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A stira attól van, hogy a bőr szövetei nem bírják a nyúlást. Akinek rossz felépítésű a bőre annak nagyon könnyen megy szét.

Nekem is van. Emúlni nem fog, max néha kevésbé látszik.

A narancsőr a női hormonnal van összefüggésben, a még szoptatott fiúcsecsemőkön is megfigyelhető az anyuka teje miatt. Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni ellene mivel neked a saját hormonjaid okozzák.

2011. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az elsőnek üzenem hogy a "naponta eszek egy almát" nem egyenlő a "naponta CSAK egy almát eszekkel"... tanulj meg olvasni mielőtt vádaskodsz.

a többiek tanácsát köszönöm, próbálok változtatni néhány dolgon.

2011. ápr. 5. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

te mázlista.


nekem 13 évesen az egész fenekem és combom tele volt sötétlila striákkal, nem 3-4 fehér csík, és a narancsbőrömet egy 100 kg-os 60 éves néni megirigyelte volna.

amúgy 167 cm és 45 kg voltam.

2011. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem biztos hogy narancsőr. Sokan azt hiszik, de ezek a csíkok a hirtelen megnővéstől keletkezik, de egy idő után elmúlik. Nekem még nem múlt el..
2011. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is vékony alakatom van,14 évesen jöttek ki as triák,amikor elkezdtem combra,meg fenékre gömbölyödni.Lassssssssssssaan nagyanon lassan múlnak el,egy év alatt halványodtak azért.:)

én mindig úgy gondolok rájuk,hogy ezek a striák sokkal szigorúbbak velem ,mint a szüleim,mivel miniszoknyát,shortot,szexet nem engedhetek meg magamnak még legalább 1,5 évig.ami,ugye visszatekintve,nem is olyan rossz. :)) 15/L

Néhány nagyon durva kép:

[link]

[link]

2011. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2011. ápr. 27. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyen ez a helyzet, 17 vagyok, és nekem is a fenekem oldalán van 1-2 stria, a combom hátoldala pedig narancsbőrös... igazából én sem értettem anno hogy miért, aztán elmentem dokihoz, és mondta hogy ez örökölhető is, gyenge kötőszövet, anyumnak is van, lehet még a kaja... de igazéából inkább gén én hormonok.

Sokan mondják hogy ha sportolsz elmúlik, hát nekem nem múlt el, nekem még jobban látszott mert az izom előre nyomta... sajnos sosem tűnik el teljesen, max műtéttel, de van a garnier-nek egy frissen piacra került kréme, ilyen zöld gumi van a tetjén, az nagyon jó! Illetve mondjuk hogy használ! Már annyira nem látszik a lábamon mint 2 hete, bár azóta futok néha meg korizom. Szóval a kombinált dolgok nem ártanak! :) Neked is ezt javaslom, és sajnos a striák sehogy nem tünnek el... ez nekem is nagy bajom :(

2011. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!