Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a napi rutinotok arcápolás...

Mi a napi rutinotok arcápolás terén?

Figyelt kérdés

Mivel índítjátok a napot? Mivel sminkelitek magatokat? És este mivel távolítjátok el,és mivel hidratáljátok? Pontosan termék nevek érdekelnek,és tippek!

20/L


2011. ápr. 6. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel kifestem magam...elmegyek ide oda, hazajövök, lemosom tüsfürdővel az arcom(csakis alverde termékeket használok),ha marad egy kis festék rajtam rózsás arctisztító tejjel letörölgetem. Nem használok krémeket, mert nem kell, mióta természetes kozmetikumokat használok nem száraz a bőröm. Éjszakára nem teszek fel semmit, mert éjszaka hagyom pihenni a bőröm...egész nap alapozó volt rajtam, úgyhogy kell neki a pihi.
2011. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

reggel megmosom az arcom és nedvesen rárakok egy kis krémet (natúrkozmetikai termék), amit belepaskolok a bőrbe, aztán ha van kedvem (vagy olyan helyre megyek) sminkelek, de nem mindig. ennyi :)


27/l

2011. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sokak mondják, hogy az Alverde nem valami jó!:S

Nekem csak egy rúzsom van tölük...az viszont bejött!:)

Alapozóját is használod?:)

2011. ápr. 6. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Eddig nekem az összes termékük bevált. Igaz kicsit furi, h pl a tusi nem habzik, de hozzá kell szokni,és ennyit megér, h ne mérgezd magad. Használok alapozót is, nekem bevált.

2011. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel arctej,tonik,szérum.Este szemcsés arctej,tonik,éjszakai krém.Ha sminkeltem akkor sminkeltávolító.
2011. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Termék neveket írnál?
2011. ápr. 8. 02:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Vörösszőlős arctej és az arctonik is ez.Az avon arcszérumát használom,nekem bevált.
2011. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!