Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretitek az alverdét?

Szeretitek az alverdét?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék kinek mi vált be az Alverde márkából.

Én nemrég tértem át a természetes kozmetikumokra (már semmi szintetikusat nem használok), egyedül az alapozom bourjois, sajnálom kidobni,drága volt.


2011. ápr. 6. 10:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ami nekem bevált: Mandarinos-Vaníliás tusi, papayás tusi, alpesi rózsás arckrém,áfonyás-pacsulis bőrápoló olaj,vadrózsás arclemosó tej,hajhab,zsályás sampon, avokádós balzsam,rózsás szappan, és a kék kupakos deó megspékelve egy kis szódabikarbónával.
2011. ápr. 6. 10:10
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tusfürők,a sminkek,a rózsás tonic és a hidratáló krém:)
2011. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

ha ár - érték arányban nézzük egész jó, de azért nem egy hiper minőség. ha meg tudod engedni inkább a dr. hauschka.


27/l

2011. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
10:15-ös vagyok, ezt a dekorkozmetikumokra értettem, a tusfürdők, meg a krémek is jók Alverdében :) van egy hasonló kategória (csak az Rossmann-os) az Alterra
2011. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétféle arckrémem van és nagyon beváltak: az egyik vadrózsás, a másik normál/zsíros bőrre van, gyöngy kivonatos. Régebben volt illatmentes Alverde arckrémem, nagyon érzékeny bőrre, azt azért nem szerettem annyira, mert nehezen szívódott be a bőrömbe, de szemfesték eltávolításra kitűnő:)

És volt rúzsom, de az sem jött be.

2011. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A sárga kupakos deo nekem nem vált be, ahogy az egyik balzsam sem, amit próbáltam. Azt néztem, hogy bejött a Rossmannban az Alterra termékcsalád, és például a samponban még az Alverdénél is kevesebb a káros anyag. Csak elég drága, 800 ft felett volt azt hiszem.
2011. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az alapozójuk valami isteni + korrektor ecsetes

és árban sem rosszak

2011. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Én tiszta pattanás lettem az arckrémjétől, de nemcsak én, mert a tesóm passzolta le nekem ugyanezzel a panasszal...:( Az öregedést gátló alapozója hááát elmegy, de elég gyenge. A szempillaspirálja pedig borzalom, hatalmas a keféje, és ,,lefolyik,,:) a szempillámról, pedig csak a felsőt festem, de nap végére a szemem alatt ott az a szürke festékfolt, meg persze ott is ahová hozzáér a szempillám. Állandóan törölgetni kell.:(

Szerintem borzalom, vagy csak pont a szarokat fogtam ki.

26/l

2011. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arcpirosítóm és szemöldökceruzám van ebből a márkából. Elégedett vagyok vele, szerintem kipróbálom majd több terméküket is. :)
2011. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

Azért lettél patis mert tisztul a bőröd! Én ugyan így voltam, aztán elmúlt. Egyik kozmetikus ismerősöm mondta, h pont ienkor nem szabad feladni, mert méregtelenít a bőröd.

2011. ápr. 7. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!