Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó ötlet a szem alatti...

Valami jó ötlet a szem alatti karikákra?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó krémet, vagy házi praktikát amivel ellehet tüntetni a karikákat vagy legalább kisebbíteni/ halványítani?
2011. ápr. 6. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küzdök. Télen ugye még durvább, mert fehér bőrön csúnyább. Egyébként nem durva a lila karika a szemem alatt, de engem zavar.

Bementem a természetgyógyászati szaküzletbe, és ott megkértem a nénit, ajánljon vmi teát, kenőcsöt. erre azt mondta: vegyek korrektort! :DDD Háát, nem ezt vártam. :) Amúgy ittam már salaktalanító teát, napi 2,5 litert iszom kb, de nem használ. Orvos szerint attól van, h vékony a bőröm, és mivel nem vagyok duci egyáltalán, a zsírréteg nem takarja el az ereket. alkati adottság el kell fogadni. így áttértem a korrektorra, neked is azt ajánlom. Nem kell sok, és tényleg használ valamennyit. Fontos, h ne a bőrödnél halványabbat vegyél, mert azzal furcsa tekinteted lesz! Hajrá!

(UI: Ha kórosan csúnya, ajánlott vesefunkciót, illetve pajzsmirigyfunkciót nézetni, de ebben a háziorvos tud majd segíteni! egyéb esetben éljen a korrektor, és törődj bele! :))

21/l

2011. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!