Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Akkor most mi lesz...

Segítség! Akkor most mi lesz a hajammal? ILYEN MARAD? LE KELL VÁGNOM?

Figyelt kérdés
azt olvastam, hogy a fekete színező (24 mosásos) nem jön ki a a hajból. az enyém nem fekete, viszont dark chocolate és a frufrumat nagyon erősen megfogta és nagyon közel áll a feketéhez 1-2 árnyalattal világosabb. nagyon rosszul áll ez a szín, pedig csak egy szép sötétbarnát szerettem volna. :(:( Igaz tegnap hajatmostam, és tiszta barna volt a víz, szerintetek kijön vagy mit csináljak vele?
2011. ápr. 6. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A Penny-s korpásodás elleni sampon nagyon szívja a festéket. Mosd át vele többször, majd ha már fakult egy kicsit, akkor szőkíts rajta. Nem kell levágni, nyugi.
2011. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehogy hozzányúlj a szőkítővel, mert tönkreteszed a hajad!


Ne aggódj, amikor azt írják, hogy "nem jön ki", akkor nem úgy értik, hogy annyira megfogja, mint egy festék. Csak annyit jelent, hogy nem kopik ki teljesen. De nagyon nagyon kifakul. A csokoládébarnából, még ha nagyon világos is a hajad, egy enyhe barna árnyalat maradhat rajta.

2011. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy akarok én szőke lenni! :) Középbarna az eredeti hajam, és csak egy kis színt akartam neki adni, eddig 3x volt beszinezve, gondoltam kipróbálok egy másfajta szinezőt. Hát nem lett szerencsém.

Én igazából konkrétan azt olvastam, hogy a "feketétől soha nem lehet megszabadulni"

2011. ápr. 6. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem az is halványodik, mert különben nem írhatnak rá, hogy kimosható.

De a barna egész biztosan:) Saját tapasztalat, én is jártam úgy, hogy egy szép barna színt akartam, és színezővel befestettem, és hát majdnem fekete lett:O de idővel kopott, és akkor nagyon szép színe volt, most meg már túl világos is.

2011. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És nem tudjátok, hogy kb. hány mosás után nyeri el a barnás árnyalatát?
2011. ápr. 6. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Közép barna hajam van:) 2 hónapja befestettem Kékesfeketével.. na hát. azóta ugyanolyan színű közép barna a hajam mint régen..nem első festés volt..volt már piros..lila..vöröses..és nem is volt ráírva a hajfestékes dobozra h kimosható lenne..tehát szimplán kijött.. nem értem mert mindig is syoss-al mostam hajat..mióta piacra dobták.. de eddig soha sem kopott ki a festék a hajamból..na hát én nem tudom..szerintem neked is bőven kopni fog..attól függ egy héten hányszor mosol hajat..ha pl. 2x akkor szerintem egy 3 hét..ha többször akkor kevesebb idő:)
2011. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!