Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász a hajápoláshoz és a...

A fodrász a hajápoláshoz és a a haj tartósságához milyen készítményeket használ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinél más. De szeretnék olyan hajat elérni mintha most jöttem volna a fodrásztól:)

igazából az érdekel hogy mikkel ápolja a hajat és mikkel teszi tartóssá:DD


2011. ápr. 7. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
rossz kategória. am sztem valami speckó balzsam.
2011. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaj de idióta vagyok xdd nem te vagy rossz kategóriába, hanem én tévedtem el és kattintottam félre : D bocsi
2011. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami márkaszalonba mész, akkor szinte biztos, hogy a legolcsóbb vackokat kenik a hajadra. 200huf/literes sampon, 400/literes balzsam és no name finishtermékek. A lényeg inkább a technikában van, nem véletlen tanulják ezt a szakmát. :D

Magadnak pl. nem igazán tudod úgy szárítani a hajad, leglaábbis nekem elég hosszú kezem sincs hozzá. Bár amivel sokat javíthatsz,az egy kb 2000w-os teljesítményű hajszárító beszerzése. Nagyon sokan használnak ócska kis útiszárítót, aztán csodálkoznak, hogy szöszös a hajuk. Persze, mert az csak összevissza fújdossa. :D

2011. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált:

L'Oréal Expert pakolás, tégelyes, szökített hajra (de van másmilyenre is),ezt ki kell mosni. (picit drága, 4890 ft)

Utána a Lisap hajvasaló folyadék, nedves hajra kell fújni. (2500 ft)

Megszárítod, majd hajvasalóval formázod.

Sokan nem tudják, de a hajvasaló nem csak egyenesíti a hajat, hanem befelé és kifelé formázza, illetve hullámosítja is.

Emiatt mindig más a frizurám, extra jó minöségü a hajam, mindig olyan, mintha most jöttem volna ki a szalonból.

Van egy nagyon kedves mesterfodrászom, akihez havi 1x járok, ö is mondta, hogy nagyon szép a hajam.

Próbáld ki, nem fogsz csalódni!!!:)

2011. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg teljesen fölösleges megvenni a legdrágább hajpakolást. Hetente egyszer bepakolom a hajam ricinusolajjal, és gyönyörű...
2011. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23:26

lehet, hogy te olyan fodrászhoz jársz, aki gagyi cuccokat használ :)

igen, fontos a termék minősége, a (jobb) fodrászok professzionális termékekkel dolgoznak, nem lakossági, drogériás cuccokkal. ha be mész egy fodrászkellékesbe biztos tudnak javasolni a hajadra valót (száraz vagy zsros stb)de legjobb ha megkérdezed a fodrászodtól, ő milyet használ :)

amúgy igen, tényleg a szárítás milyenségétől is függ.. végülis ez a szakmájuk :) ha mindenki megtudná fullosan csinálni a haját, a fodrászok csődbe mennének :))

2011. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gondolom hogy nem a legrosszabbakkal dolgozik azért mert nem állna meg a hajam több napig is amíg megmosod.

És igen elfelejtettem megkérdezni csak akkor jutott eszembe amikor már eljöttemxd

2011. ápr. 8. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
én fodrász vagyok, nem referenciaüzletben dolgozom, mégsem a legolcsóbb vackokat használom... a sampon 4500 ft/liter..nem 200.. a fodrász érdeke a jó anyag. lehet le kéne cserélned a tiédet..
2011. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!