Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítést lehet egymás után...

Szőkítést lehet egymás után kétszer?

Figyelt kérdés
Nem lett jó a szőkítésem,maradtak foltok a hajamban,amik nem szőkék.Kissé hülyén néz ki.Ha ma is rámegyek akkor az tönkre vágja a hajam?
2011. ápr. 9. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld.Ugyanis ott van az h valoszintüsitem megmostad(amikro nem szabad hajat festeni,mert káros).Aztán ott van az h megvan rá az esély h leégeti a hajad,talán valami kimélőbb szúke festékkel menne,de én még azt sem ajánlanám,esetleg a szinező lehet az ideiglenes megoldás.

Hidd el nem éri meg a szőkitővel szórakozni,nekem leégette a hajam és a hosszu hajambol(tetején)lett olyan 10 cm.Azért csak a tetejét égette le mert alul nem festem.

2011. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor 2 hétig így maradok.:D
2011. ápr. 9. 08:21
 3/4 anonim válasza:
Én 10 év fekete lét után szeretném visszanyerni a hajam színét ami világosbarna. Melíroztatok amit először leszív szőkére majd úgy tesz rá barna színezőt nekem 2 hét telt el a 2 akció között, de most úgy beszéltük meg hogy várunk egy hónapot a következőig, várj inkább türelemmel szebb lesz az eredmény hosszú távon.
2011. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakember meg tudja úgy csinálni, hogy ne legyen a hajnak baja. Nem feltétlenül kell foltos hajjal mászkálni hetekig.

Amúgy a többszöri, de gyenge oxidálószerrel végzett szőkítés korántsem árt úgy a hajnak, mint az egyszeri, de erős oxival való színtelenítés.

2011. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!