Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szeplős lányok csúnyák?

Soha kérdése:

A szeplős lányok csúnyák?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


csúnya? nem :D ez nagyon sok mindentől függ, az én nővérem is szeplős és nagyon szép:) gondolom vannak csúnyák is de ez nem csak attól függ...

2011. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek csúnyán áll, de valakinek meg aranyos.
2011. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szeplők nagyon vonzók is lehetnek, és egy szeplős lány arcán legalább télen is van egy kis szín!:) nyáron aztán meg igazán barna lehet a bőre ami szerintem nagyon szép!


Sokkal szebb egy szeplős lány, mint egy teljesen sápadt, hófehér bőrű lány. --> A szeplős lányok is lehetnek eléggé fehér bőrűek, de a szeplők miatt ez sokkal kevésbé zavaró!:)

2011. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 okéokésokés ***** válasza:
szerintem ártatlannak, és törékenynek hat:) ami nagyon vonzó egy lánynál:P
2011. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak szeplőim, tavasszal jönnek elő mikor kisüt a nap. Én nem nagyon szeretem őket, de már sokan mondták fiúk, h nekik tetszik, meg hogy nagyon aranyos vagyok velük... hát én nem tudom :D
2011. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!