Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem sokára randizom egy...

Nem sokára randizom egy fiúval (hétvégén) de viszont most, hogy megfog jönni pattanásos vagyok, mit tudok csinálni hogy elmúljon és szebbe legyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd! Nagyon sokszor jártam már úgy, hogy undorító volt a fejem és kinyomkodtam az összeset, erre nem eltűntek hanem még tovább ott virítottak:D A hétvége még messze van, használj tonikot, esetleg egy drogériában vegyél vmi pattanásleszárítót, hátha ér vmit:D
2011. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a neten, hogy mivel lehet élesztőt pakolásnak kikeverni. Nekem bejött!!! Büdös de jó, főleg ha egy randi a tét :-).


24/N

2011. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont az élesztőt akartam én is írni :). Készíts belőle maszkot, és joghurttal kevertem, nem kellett hozzá sok, egy fél élsztőt kevertem ki egy nagykanál joghurttal. Megvártam, míg megszárad az arcomon, aztán lemostam. Csak jobb valami módon melegen tartani a kenceficét amig az arcodon van, mert múltkor mikor jó vastagon felkentem, annyira hűtötte az arcom, hogy megfáztam másnapra... ülj melegitő elé vele arra a 15 percre, vagy ha meleg van nálatok akkor szerintem ok. Ha érézed fázik az arcod, akkor melegítsd.
2011. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el szoliba.
2011. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem valami fehér krémmem van. ha ráteszem még a szemem is folyik olyan mentolos.. az szoktam néha használni..szerintetek jó?
2011. ápr. 11. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó, a kozmetikusom is ilyennel szokta fejezni a "kezelést". Nyugtatja a bőrt.
2011. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na és például a néha feketeséget ami előjön a szemem alatt, azt hogy tüntessem el?
2011. ápr. 11. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
azt egyszerűen korrektorral
2011. ápr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!