Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ajakherpesz mitől múlik el...

Az ajakherpesz mitől múlik el leghamarabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretettel ajánlom a Richtofit gélt,ami olcsó és jó,illetve egy újdonságot: a Sószappant.Patikában és Auchanban kapható,nagyon jó, olvass utána a neten.
2011. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sokx van, ha még nem jött ki teljesen, ajánlom az ecetet, visszahúzódik tőle, nekem általában beválik, ha otthon kezd kijönni csak bekenem, és nem jön ki. Ha már menthetetlen a helyzet, próbáld ki a sós borszeszt, 400 hufff körül van, és sokáig elég.:) Jelentősen meggyorsítja a gyógyulási időt, legalább is nekem bevált, reméljük neked is.:)
2011. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedj lizin tartalmú vitamint, és akkor nem jön ki. Nekem eddig ez bevált. Amúgy jegeld le, és lemegy a duzzanat, ezekben a szerekben annyira nem hiszek. Vagyis nekem nem volt hatékony egyik sem.
2011. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!