Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt csalán kiütés/alle...

Akinek volt csalán kiütés/allergiája/ elmúlt, vagy elmúlhat?

Figyelt kérdés
én voltam dokinál is kaptam krémet de eleinte jobban elmúlt néha nem is kentem most rendesen kenem egy nap 2x is.vény nélkül kapható vmi krém?
2011. ápr. 13. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem két-három éve egy teljes nyáron át csupa csalánkiütés volt a lábam. Iszonyat volt. Egyszer csak elmúlt magától. Rejtély, hogy mitől volt, és hogy mitől múlt el.
2011. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike a választ.de jó lenne ha nekem is elmúlna néha halványabb most pirosabb.közben olvasok róla de kiváncsi vok kinek mi vált be.sok minden okozhatja élelmiszer stressz rovarcsípés meg még pár dolog van.de olyan is van h nem lehet tudni mitől is jön elő.nekem a hasamon van és csak az eggyik felén.
2011. ápr. 13. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jön elő, ha valami bolti sütit, pl linzert vagy ilyesmit eszem. Akkor a hátam szokott néha csalánkiütéses lenni, de 1-2 nap alatt elmúlik. :O
2011. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a helyzet h fogalmam sincs mitől jött ill. jön elő.ugyanúgy eszem mint régen,kb tavaly ősszel jött elő.
2011. ápr. 13. 08:19
 5/8 A kérdező kommentje:
mindegy megpróbálok odafigyelni az étkezésemre.meg irattattok ki másik gyógyszert sőt találtam vény nélkülit is.remélem beválik.vagy hát ha itt vki leírja mi vállt be.
2011. ápr. 13. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Furcsa orvosod van,kedves kérdező,el kellene menni egy allergiavizsgálatra...amíg nem tudod,hogy mire vagy allergiás,addig nem is szabadulsz meg a kiütésektől...az egy dolog,hogy ugyanúgy étkezel,mint régebben,az allergia bármikor kialakulhat....
2011. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erről nekem az ételallergia jutna először eszembe, kisgyerekeknek is akkor szokott hason. Nem ettél epret pl? Annál tipikus, főleg, ha agyonpermetezett.

De próbálj visszaemlékezni miket ettél, mikkel kerültél kontaktusba és egyesével hagyd ki őket, ha elmúlik, akkor az a ludas, amit épp kihagysz. Sajnos van, ami még allergiavizsgálaton se derül ki, de tényleg nem ártana. Általában pár nap alatt elmúlik az ilyesmi, ha tudod az okát.

2011. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A bőrdoki egyből csalánkiütésre gondolt a krém be is vállt de most valahogy nem akar múlni!!Epret nem is tudom mikor ettem utoljára olyan rég volt.találtam pár gyógyszert azt kipróbálom és ha nem lesz jobb akkor visszamegyek és lehet kiír vmi más krémet vagy vizsgálat.

2011. ápr. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!