Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha HAJSZÁRÍTÓVAL (úgy, ahogy...

Ha HAJSZÁRÍTÓVAL (úgy, ahogy a fodrász csinálja körkefével) szárítom be a hajat, akkor az is ugyanúgy károsítja, töri a hajat, mintha VASALNÁM?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. ápr. 14. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Károsít a hajszárító is a kefe is és a vasaló is ez van de hát muszáj őket használni!

Gliss Kur Spray használj!

2011. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy károsítja,de a mértékét kérdezem. Mivel a hőfok szerintem egy hajszárítónál alacsonyabb,mint egy vasalónál,azt gondoltam,hogy az kevésbé káros.

???

2011. ápr. 14. 23:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem is lesz tőle olyan egyenes a hajad...
2011. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na hát ha ilyen okos vagy miért nem olvasgatsz utána a google-on?

Egyértelmű hogy a vasaló károsabb!

[link]

2011. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor elmondom: ha körkefével szárítod egyenesre, jóval kevésbé fog törni a hajad. Egy éve már alig-alig használok vasalót, csak körkefével húzom ki, és csak elvétve találtam törött szálat, pedig amikor vasaltam, már 1 hónappal vágatás után tele volt velük a hajam. Decemberben voltam egyébként utoljára fodrásznál, egy darab törött hajszálam sincs jelenleg. Szerintem sokkal szebb a vastag körkefével egyenesre szárított haj (bizony meg lehet csinálni, aki azt írta, hogy nem lesz egyenes, simán béna, bocsi) mert nem kelt olyan lelapult, semmilyen hatást.
2011. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A körvasalós hajszárítás sokkal kevésbé károsítja, de károsítja..

A glisskurról meg csak annyit, hogy hosszú távon az én hajam sem szerette, hiába előtte igen, egyik barátnőmnek meg végül hullott is tőle... (abbahagyta, és nem hullot újra)

2011. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

23.54-es honnan a francból veszed,hogy 'olyan okos' vagyok?

Nem tudom miből vetted,hogy bunkón kellett válaszolnod,amikor én semmi bunkót nem írtam.

Nem tudom azt sem,hogy az embereknek mért kell ilyen gyökérnek lenni itt a Gyakorin. Na mindegy bunkókám.

A többieknek pedig köszönöm!:)

2011. ápr. 15. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát már ne is haragudj mivel én válaszoltam neked az a legkevesebb hogy nem igy írsz vissza hogy "tudom,hogy károsít nem azt kérdezem" szerintem itt nem én voltam a b...Bár még egy ilyen gy....zés,b...-zás és többet nem kell ide írnod!

Köszöntem!

2011. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg tök aranyos itt mindenki.akkor veled lehet a bibi.gyökerezés meg nincs az oldalon se bunkózás.mert törlünk az oldalról.
2011. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

vicces.

sajnálom,hogy félreértelmezted a mondatomat.mindegy.


00.07-es nem is használsz a hajadra valami hővédőt a szárítás mellé?

2011. ápr. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!