Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a szeméremszörze...

Hogyan tudnám a szeméremszörzetet eltüntetni a leghatásosabban, fájdalommentesen vagy legalábbis h ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
Ugy szeretném eltüntetni h 3 vagy 1hét mulva ne nöjjön vissza,tudom h erre a borotva nem alkolmas,a gyanta meg az epillátor az meg nagyon fájdalmas...mit tudtok ajánlani,ami nem annyira fájdalmas,és hatékeny?
2009. márc. 2. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
eddig szőrtelenítő krémet használtam, ami olyan 3-4 nap hatóidejű volt az egyáltalán nem fáj. de azt hiszem a tartósság érdekében mostmár átállok a gyantára :)
2009. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mikor nekem van időm akkor kiszedegetem szemöldök csipesszel :D nem viccelek :D ...és ezt fürdés után kell akkor nem fáj annyira..
2009. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én különböző szőrtelenitö krémeket használok és nagyon jók!!!

Ne vmi márkásat vegyél hanem olcsót igazán azok a jók csak egy kicsit büdik de egy finom illatú ápolókrém és már jó is!!!

Csak figyelj hogy kb 30perc teljen el a szörtelenitő lemosása és a testápoló krém felvitele közt!

Rem segitettem egy kicsit és neked is beválik!!!

2009. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam,h ilyen krémeket nem szabad nemi szerveknél használni. Vagy ez hülyeség?
2009. márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Van kifejezetten nemi szervre ilyen szörtelenitő!Majd most megyek venni a szokásos kis boltba és megnézem mi a neve mert igatából nemtudom csak a szine meg az ára ami megmarad bennem.Kb féléve használom de valami b betüs!Nem találom a dobozát szerintem már kidobtam!!!
2009. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elvileg nem szabad... gyakorlatilag én már vagy 2 éve használom és semmi bajom. amíg vigyázol arra h ne jusson a hüvelyedbe a krém addig nincs gond
2009. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ak ha majd megtalálod a nevét,kérlek ird le...elöre is kösz!
2009. márc. 3. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Az árát is leírhatnád:)

köszi

2009. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én opilca-t használok, a rossmannban veszem és 5-600 ft
2009. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!