Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van pár pattanásom és mitessze...

Van pár pattanásom és mitesszerem, mehetek így is szoláriumba?

Figyelt kérdés
kozmetikusom azt mondta hogy szerinte belesül a képembe :D amúgy6 percre szereték menni és ez lesz az első... mennyirefog meglátszani ha alapból nem egy falfehérbőrű vagyok hanem olyan rendes bőr-bőr színű? :D
2011. ápr. 15. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom kozmetikus biztos jol tudja... de nekem amikor kijött pár ilyen dolog a fejemre direkt szoliztam hogy leszáritsa,akkor az vajon hülyeség volt?:D
2011. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is úgy csináltam előző válaszoló ^^" én is direkt azért szoliztatom néha az arcomat mert "jót tett" a pattanásaimnak. És tényleg enyhültek, és szebbek lettek tőle :)
2011. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na voltam 6 percet és szerintem semmi gond nincs, szolis csaj is mondta hogy inkább segíteni szokott a pácienseken de lehet ez csak marketing volt. xD mindegy, nem lettem csúnyább tőle sem a mitesszerek seem égtek bele a pofimba x) köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 15. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!