Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrogyűrűs vagy hőillesztés,...

Mikrogyűrűs vagy hőillesztés, melyiktől roncsolódik jobban a haj és melyik tartósabb?

Figyelt kérdés
Please válaszoljatok rá akinek van tapasztalata
2011. ápr. 15. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekem gyűrűzve volt,de volt olyan hogy a sajat hajammal jött ki a tincs.én varratni szoktam,tudom sokan szidjak,de nekem ez vált be,és nagyon megnött a hajam,vagy ettöl vagy mástól.ha kell telszám akkor ismerek egy lányt,akihez 6 éve járok.

2011. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, h elég rövid a hajam.és attól félek nem takarná rendesen a fejem tetején.
2011. ápr. 23. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
hőillesztés a legjobb, nagyon gyorsan nő tőle a haj, és ha szekértő teszi fel, aki ért a hajtípusokhoz, az látja, hogy mennyit bír el a saját hajad gond nélkül (súlyban). Én úgy tudom hátránya nincs a dolognak, csak jót hallottam róla.
2011. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!