Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikorra fog eddig érni a...

Mikorra fog eddig érni a hajam, ha szedek Das Gesunde haar vital komplex-et?

Figyelt kérdés

Kb. eddig ér a hajam:

[link]


Mikorra fog eddig érni?

[link]


(17 napja szedek Das gesunde plus haar vital komplex-et) Szerintetek mikorra fog odáig megnőni?

Előre is köszi a válaszokat

13/L


2011. ápr. 15. 20:53
 1/8 anonim válasza:

Hát a haj kb 10 mm-t nő havonta,de a vasalás,szárítás,festés stb árt neki.

Ne várj gyors eredményt,ezeket általában kúraszerűen kell szedni(ha pl 90 darabos akkor beszeded,3 hónapig nem,aztán megint szeded.)

én biovanne-t szedtem a körmöm pl körülbelül 3 hónap után tűnt erősebbnek,bár a körömnek azért le kell nőnie.:)

2011. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem is szedsz semmit, akkor is max. 3 hónap kell neki. Nem olyan nagy a különbség a 2 kép között szerintem.
2011. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)) Örülök, annak amit a második válaszoló írt, hogy maximum 3 hó. ha nem szedek semmit, de így lehet, hogy csak kettő-kettő és fél lesz :DD Jöhetnek még válaszok :)
2011. ápr. 15. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. fél év. A vitaminoktól sem kell csodát várni. Én is ezt szedem, most télen másfél centit nőtt a hajam havonta. Ilyenkor tavasszal általában gyorsabban szokott nőni.
2011. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A neved alapján Te biztos otthon vagy a témában :D Mondjuk nekem télen is elég gyorsan nő a hajam, ha meg tavasszal gyorsabban nő, akkor annak örülnék :)
2011. ápr. 16. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségének gyorsabban nő tavasztól őszig. Valószínűleg az is közrejátszik, hogy ilyenkor több friss zöldséget és gyümit eszünk, nem úgy, mint télen a hungarocell jellegű epret, meg az íztelen paradicsomot, stb.
2011. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is így van, én tavasszal, nyáron nagyon sok gyümölcsöt eszek, télen alig, mert drága, anya nem vesz, egyszer vett anyu télen paradicsomot, de nem is volt finom :S De végre itt a tavasz :DD
2011. ápr. 16. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hogy állsz a haj növesztéssel? Én most kezdtem el szedni ezt a vitamint, kíváncsi vagyok.
2011. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!