Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagási frizura, nyakig érő...

Ballagási frizura, nyakig érő hajból. Ötletek?

Figyelt kérdés

[link]


Olyasmi hajam lehet most, mint az első szőke hajú csajnak a képen, csak nekem laposabb valamivel, mert nagyon vékonyszálú a hajam, de a fazon olyasmi.(a frufru is)


Milyen hajat készítessek belőle ballagásra?


Azt nézetem ebben a linkben a BAL FELSŐ SAROKBAN a csajnak egész jó haja van, de a képről nem tudom kitalálni, hogy feltűzve van neki, vagy alapból rövid. Szerintetek?

Tudtok ajánlani esetleg más frizurákat?

(olyen rövid volt, amikor januárban vágattam, mint a jobb felső sarokban lévő lánynak, ha kéne vágaték a mostaniból is, szóval ha tudtok jó, de rövid hajakat, nem akadály)


[link]



Egyébként eredeti szőke a hajam, fehér bőr, zöld szem, kerek-ovális arc, egy kis tokám van, de nem vagyok olyan kövér..:D


2011. ápr. 16. 14:13
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


hmm.. ez sem rossz

2011. ápr. 16. 14:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszenek, főleg az első és az utolsó link.

Köszi!

2011. ápr. 16. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
én irtam neked: az utolsó szerintem is nagyon jó :) hajrá
2011. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!