Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Fekete hajfestéktől tényleg...

A Fekete hajfestéktől tényleg nagyon hullik a haj?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Most festettem feketére a sötétbarna hajam. Nektek mi a véleményetek, tényleg nagyon roncsolja a hajat, és nagyon hullik tőlle.
2011. ápr. 18. 16:40
 1/3 anonim válasza:

szia

nekem is 14 éves korom óta fekete a hajam, most 21 vagyok.három évig volt simán feketére festve havonta.semmi baja nem volt, fényes volt, puha és nem hullott.

aztán lett barnára festve olyan volt 2 évig.hát ez nagyon tönkre tette,száraz volt, fénytelen, hamar kikopott belőle a szín.azóta újra fekete vagyok, és most kezdd helyre jönni a hajam a barnától.újra puha és fényes.de hajbalzsamot mindenképpen használj, mindegy hogy milyenre fested(amik fújósak, és nem kell kimosni őket azok nekem jobban beváltak).

de szerintem a fekete a legszebbXDDa lényeg, hogy nem kell aggódni ha ápolod akkor nem lesz semmi baja(és jó minőségű festéket vegyél, amiben kevesebb az ammónia)

2011. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot ;) Remélem nállam is bevállik..
2011. ápr. 18. 17:08
 3/3 Gedeon_neni! :) ***** válasza:
100%

szia!


jobb ha tudod, hogy a fekete színben van a legtöbb allergén anyag, ami nagyon sok nőnek hajhullást okoz. nekem pl nem. de ha te is beleesel az átlagba, akkor sajnos igen, tényleg nagyon tud hullani. ajánlom a 2-es 3-as festékeket, ezek is feketének hatnak, de kevesebb az allergén anyag benne!

2011. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!