Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Coffee Love szolárium! Vélemén...

Dark Angel1987 kérdése:

Coffee Love szolárium! Véleményeket várok, ki próbálta már, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon régen voltam szoliba, gondoltam ma kipróbálom ezt a Coffee Love-csövet...de tényleg, mintha látszana, pedig egy alkalom nem szokott!
2011. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hol van ilyen Pesten?
2011. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Foggalmam sincs, hol van ilyen Pesten, de jó lenne, ha vidéki városokban is lenne lehetőség, hogy ilyen szolikba menjünk. Csak érdekelne, hogy mennyi egy alkalom, és egyáltalán megéri-e, hogy valóban olyan jó-e, mint a reklámokban...
2011. ápr. 26. 09:22
 4/9 anonim válasza:
Szerintem baromi jó ez a coffee love, még csak kétszer voltam, egyszer 9 percre aztán 12re és már eléggé barna vagyok. Azt hittem sok lesz, de nem éget, tényleg csak barnít! Egyébként nem csak Pesten van, én Tatabányán voltam.
2011. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem itt azt mondta a szolis csaj, hogy ezekben az új szolikban min. 14-16 percig kell lenni, akkor egyből látszanak, és nem égetnek. Én azóta úgy járok, havonta kb. egyszer, és gyönyörű szinem lesz egyből (mondjuk hamar barnulok napon is, de a régi szoli egytől sose látszott), és csak egyszer kapott meg egy kicsit, mikor hosszú idő után 20 percre bemerészkedtem:P. De a min. tényleg 14 perc, és már látszik is, kérdezzetek rá a szoliban;)!
2011. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hollandimpex Kft válasza:

Sziasztok!


Itt megtalálhattok mindent, amit a Coffee Love-ról és a szoláriumozásról tudni szeretnétek!


1.Magyarország legnagyobb 0.3-as szolárium stúdió gyűjtő oldala az ország minden pontjáról:

www.szoliakademia.hu


2.Magyarország legnagyobb szolárium cső forgalmazójának és a Coffee love csövek forgalmazójának oldala:

www.hollandimpex.hu


3.Ha szerettek szolizni és érdekel minden ezzel kapcsolatos hír(krémek, szoláriumok, új trendek) akkor likeold és oszd meg a Facebook oldalunkat:

[link]

2011. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B.Nóra válasza:
Salgótarjánban, az alkotmány úton a Keyo szalonban is ilyen szoli van! Nagyon jó! Ráadásul nagyon olcsón, bevezető áron!
2012. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Coffee Love??? Na ne már! Ha valaki tényleg kipróbálta az többet nem fog menni. Több 10 percre beállni, befeküdni, aztán valami kis barnaság, ami estére alig látszik. Én átverve éreztem magam és még sok barátnőm is! Aztán ajánlották a csokicsövet, azóta csak olyan szoliba járok, ahol igazi csokicső van. Ott elég 6-9 perc és olyan szép sötétbarna színem lesz, ráadásul hetente elég 1 alkalommal járnom! Szóval, ha nem akartok feleslegesen pénzt kidobni, akkor elfelejtitek a Coffee Love-ot és kipróbáljátok az annál sokkal hatásosabb csokicsövet!
2012. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
corvin negyed. solipont szolárium. ott van coffee love
2015. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!