Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok bőrőn átlátszó...

Mit gondoltok bőrőn átlátszó erekről?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, felfedeztem, hogy annyira átütnek a bőrömön az ereim, hogy az már néha ijesztő. Gyakran nem csak ott ahol minden embernek a bőre vékony, például a csuklón, a térdhajlatokban...de nekem még a hasi ereim is látszanak, még a fenekemen és a combomon is. Szerintetek csak túl vékony a bőröm vagy ennek van valami egyéb oka? Hogyan tehetnék ellene?
2011. ápr. 20. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen.

Néha látszódnak, néha pedig eltűnik.

Főleg a combomon jönnek ki, de szokott a hasamon is meg a fenekem aljánál.

Nekem nagyon fehér a bőröm, meg vékony is vagyok. És szerintem a vékonyságunk miatt látszódik jobban.

Úgy olvastam valahol, hogy erősíteni kell az erek falát. Talán sok C meg E vitamint kell fogyasztani de nem vagyok benne biztos majd megnézem hogy van ez.

Emiatt szoknyát sem merek felvenni pedig úgy tetszenek :(


19l

2011. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a szemem alatt van egy... nem zavar különösebben, sőt, kicsit tetszik is, pont olyan kék, mint a szemem, és csak néha látszik.
2011. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát én nem vagyok épp vékony, főleg fenék tájon...:)

és kreol bőröm van, szóval szerintem egyszerűen csak nagyon vékony a bőröm... mondom, néha már megijedek magamtól :(

2011. ápr. 20. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked még jobb, mert legalább kreol a bőröd így nem olyan nagyon feltűnő de nekem meg fehér sajnos és így jobban látszódik vagyis jobban észrevehető:/.


1.voltam

2011. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ő mit szóljon?


[link]

2011. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!