Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Essence My Skin tapasztalatok?

Essence My Skin tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 3-4 napja vettem meg szinte a teljes kollekciót:) Imádom az essence-t és gondoltam, hogy nem lőhetek bakot és igazam lett. Arctisztítóból az uborkásat vettem és nagy örömömre tényleg nem szárít egyáltalán, megvan az arctonik az is nagyon finom és jó érzetet hagy maga után a bőrömön. A krémből szintén a lychee&blue grapes van(mattítós) és tényleg rendesen mattít. A nap végén is a T-zónám tökéletes:) Megvettem még a hidratáló arcmaszkot is, az is nagyon jó, nem lesz utána olyan zsíros hatású a bőröm, mint a többi maszktól. Én ajánlom:)
2011. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Smink alá is jó a mattító krém?:)
2011. máj. 8. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt. Valaki mondta, hogy neki lejött, de azt nem tudom, hogy hogy csinálta, nekem tökéletesen fent marad:)
2011. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!