Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a Kallos tojássa...

Mit gondoltok a Kallos tojássamponról és a Serical Latte hajpakolásról?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatokat várok, érdemes megvenni őket? Milyen lesz a hajam tőlük?
2011. ápr. 22. 13:36
 1/4 anonim válasza:
Szia! Kb 2órája vettem a Latte hajpakolást, most mostam le és szárítottam. Nagyon jó az illata, és szuper puha lett tőle a hajam. szerintem próbáld ki mindenképpen, hátha neked is bejön. Hosszú, festett száraz hajam van amúgy.
2011. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tojássampont még nem próbáltam, de nem sok jót hallottam róla, szerintem inkább Gliss kur-t vegyél. A latte pakolás viszont isteni, olcsó,finom illata van, jó nagy kiszerelés tehát sokáig elég(1liter/kb. 1000Ft). Puha és fényes lesz tőle a hajad, száraz, festett, töredezett hajra tökéletes:)


19/L

2011. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Haineko válasza:

Én már 2 éve használom a hajbalzsamot és nem cserélném le.Nagy mértékben visszafolytja a haj töredezését(hajvasalópártiaknak kifejezetten ajánlott).Mivel ez egyben hajpakolás is,én minden egyes hajmosás után vastagon bekenem vele a hajam

(fejbőrnél óvatosan mert zsíros érzetet hagyhat)betekerem egy törölközővel hogy meleg legyen és 20 perc után kimosom.Lehet macerás ez a módszer,de hamar meg lehet szokni és sokkal jobban ápolja a hajat is.

2011. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tojássampontól iszonyat fényes lett a hajam!:)

A hajpakolás is isteni! Az illata egyszerűen szupiii!:)

2011. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!