Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A körömvirág kenőcs jó a heg...

A körömvirág kenőcs jó a heg kezelésére?

Figyelt kérdés

Van egy kb fél centis heg a szám fölött. Esztétikai beavatkozásom volt 2 hónapja,plasztikai sebész műtött. A heg körül rózsaszín folt van. 2 hete elkezdtem kenni körömvirág krémmel. Ez jó rá? Körülbelül mennyi egy heg gyógyulási ideje? (mikorra fehéredik el?) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

20/L


2011. ápr. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem jó szokott lenni, de mondjuk gyakrabban kenem már babapopsikrémmel :D az is jó, mert mindkettő sejtmegújulás elősegítő hatóanyagokat tartalmaz.


Anno bnőim röhögtek h babapopsokrémet kenek a fejemre, meg h a körömvirágkrémet a lovakra szokták aztán ők is elkezdték miután a fejemről a patti pici sebek 1-2 éjszaka alatt eltűntek :D


Hogy milyen gyorsan gyógyul? Ne tudom, nagyobb heg gondolom több idő, ráadásul műtéti tehát gondolom nem csak a felhám sérült. Légy türelmes! Ha nagyon nem tetszik Vichynek van hegeket is elfedő alapozója!

2011. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah azt elfelejtettem leírni hogy a bőrsejtek cseréje kb. 30 nap. Ennyi az az idő amíg képződés után a legalsó rétegből a legfelsőbe kerülnek aztán lehámlanak. :D
2011. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a biotron lámpát mondanám,ha van kozmetikus ismerősöd ugorj be hozzá.Szép lesz utánna.
2011. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!