Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érjek el ilyen bőrszínt...

Hogyan érjek el ilyen bőrszínt, milyen szoli ez?

Figyelt kérdés
Van valaki akiről tudom, hogy szolizik, de nem az a tipikus sárgás szolis színű a bőre és nem is a sötétbarna, sokkal inkább amolyan szürkés barna árnyaltú a bőre... nem tudom milyen szolicsőtől lesz ilyen de nagyon tetszik... esetleg van 5letetek?
2011. ápr. 22. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Told ki a szolizott p*icsád a napra, és az lesz a legjobb...
2011. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ilyen bőrük főleg a bagósoknak van. Szoli mellett nem cigizik is? A szürke erre utal.
2011. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem cigizik, ez biztos... megkérdezném, mitől ilyen, de annyira nem ismerem. ..jó nem úgy kell elképzelni, hogy szürke színű az ember, hanem ahogy írtam a barna és a szürke keveréke...
2011. ápr. 23. 00:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neki egyszerűen csak ilyen a bőre. Nem hinném, hogy léteznek különböző színt adó csövek, mindegyik UV, oszt jónapot. Legfeljebb az erősségükben különböznek.
2011. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát külön "szolifajták" hogy melyik milyen színt ad olyan biztos nincs... lehet hogy valami barnítóval is keni magát
2011. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ilyesmi a természetes bőrszíne. Ha pl. aranybarna hajad van, nem valószínű, hogy a bőröd szürkés lesz valaha is.

Amúgy feküdj ki a napra! Ingyé' van. ;)

2011. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!