Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már ezt valaki? 1...

Próbálta már ezt valaki? 1 liter vízben 20 percig babérlevelet főzni, utána hagyni kihűlni és leöblíteni vele a hajat. Állítólag vöröses csillogást ad a hajnak.

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nem próbáltam,de jónak hangzik!

Ha múködne én is kipróbálnám!

2009. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is jól hangzik :) Én kipróbálnám, csak félek kicsit az eredménytől, de áprilisban itt a tavaszi szünet, és akkor megpróbálom :D
2009. márc. 6. 13:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, majdnem elfelejettem írni :) Semmi extra nem történt a hajammal, de iszonyat babérlevél szaga lett, másnap megmostam, mert nem bírtam tovább a szagot :D
2009. máj. 11. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy milyen színű az "alaphajad". Nekem sötétebb barna és kipróbáltam régen, de nem történt vele semmi. Mondjuk nekem anno a 10 mosást bíró fekete hajszínező sem és a dauer sem fogta be a hajamat, úgyhogy lehet, hogy én vagyok a kivétel :D
2010. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem az a "közép"barna a hajam. Tudod nem a világos, nem a sötét, de semmi vörösség nincs benne. Tipikus barna :)
2010. febr. 21. 10:09
 6/6 anonim válasza:
igazából még a forró vizet kell ráönteni a hajra, de többször kell vele leöblögetni kb 6-7szer. próbáldd meg úgy, hátha sikerül
2011. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!