Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illatmentes hajlakk? Hol,...

Illatmentes hajlakk? Hol, mennyiért, milyet?

Figyelt kérdés

Mindegy milyen, csak ne legyen "bödös" parfümös, mint általában mindegyik, mert nagyon utálom ezeket a "szagosított" dolgokat, ha befújom a hajamat vele nem kapok aztán levegőt, mindegy, szóval nem szeretem.

Egyik volt szobatársamnak volt régen valami "kimérős" hajlakkja, csak ő Szlovákiában lakott, és ott vette, nem tudom milyen volt, de ilyen kis pumpálós üvegben volt neki, és mindig utántöltötte.Nem tudjátok hol lehet olyat szerezni, és mi lehetett az?Magyarországon lehet ilyet kapni?


2011. ápr. 23. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 100 forintosban láttam pumpás, folyékony állagú hajlakkot. Ismerősöm használja, szerinte jó és nem igazán van illata pár perc után. Meg amikor kifújod akkor sincs az a fullasztó felhő.
2011. ápr. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, az jó lenne :D szétnézek majd akkor 100 forintos boltokban, köszönöm :)!
2011. ápr. 24. 21:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valaki valami tippel?
2011. ápr. 27. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

a hajvizek legtöbbjének nincs illata....

Mondjuk ami nekem volt,annak uborka illata volt,de ne vészes,de amit a fodrászomtól kaptam (wella) annak nem volt illata,de lehet hogy azt csak fodrászkellékesben kapsz...

2011. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fehér Taft. Garantáltan illatmentes a lakk is, a hab is. Én allergiás vagyok az illatanyagokra, úgyhogy csak ezt tudom használni, de nagyon jó.A DM-ben. Rossmann-ban már nincs, lehet, hogy leállítják a gyártását, de kisebb boltokban még kapható. Én veszek most többet is.(A lejárati időt azért megnézem.)
2012. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!