Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használta már a Nogrey-t,...

Aki használta már a Nogrey-t, tényleg eltünteti az ősz hajszálakat és visszaállítja az eredeti színére?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nme tudom mi ez a nogrey, de én azért nem hiszem, hogy ez lehetséges, mert egyrészt az őszülés az belülről fakad, tehát kívülről nem tudsz rajta változtatni, másrészt pedig az ősz hajszálban nincsenek pigmentek, tehát csak akkor lehet bármilyen színt adni neki (akár az eredetit, aká másmilyet), ha pigmenteket juttatsz a hajba, ez pedig csak festéssel lehetséges...
2011. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De amúgy vesztenivalód nincs, ha nem olyan drága, akkor egy próbát megér sztem... De ha lenne ilyen, akkor biztos az összes fodrász meg mindenki ezt hasnálná...
2011. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én fél éve használom. kb 2 hét után már kevesebb ősz hajszálam volt, olyan 4 hét után pedig teljesen eltűntek az ősz hajszálaim. Utána abbahagytam a használatát és újra előjöttek az ősz hajszálaim. De most újra elkezdtem :)

24 éves lány vagyok,de már elég sok ősz hajszálam volt és a sötétbarna hajamban elég feltűnő volt, ezért próbáltam ki. Szerintem jó, csak be kell tartani a használati utasítást. Pl. flakont jól felrázni, száraz hajra kenni, első héten pedig minden nap kenni és nem szabad 1 hétig hajatmosni.

2011. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!