Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Satinelle Soft epiláto...

Philips Satinelle Soft epilátorról mi a véleményetek? Hosszú az élettartamuk?

Figyelt kérdés
Vagy úgy általában a Philipsről?
2011. ápr. 26. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? 26 éves vagyok, 6 éve használom az enyémet. Barátnőmnek (egyidősek vagyunk) 17 éves kora óta van, még mindig működik, bár azóta vett egy újabbat. Szóval ha egy életre vezsed, akkor szerintem megéri, ráadásul nem is valami drága ahhoz képest...
2011. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja nekem nem soft van hanem csak a sima satinelle

[link]

de ahogy a képeket elnézem olyan jelentősen nem változott csak a borítása...

2011. ápr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi:) hát mostanában nem szándékszom venni másikat, ezzel is tökéletesen meg vagyok elégedve eddig:) :D lábszáron, combom, hónaljon és bikinivonalon próbáltam eddig, de imádom! ezért is remélem hogy hosszú életű lesz:) karon még nem próbáltam, pedig szeretném ott is használni, de félek hogy ott fájni fog:S eddig a combomon se használtam mert régebben gyantáztattam de már hónapok óta nem csináltam ott semmit, de tegnap ott is leepiláltam, az este nagyon pöttyös voltam de mára teljesen elmúlt. a koromat is azért féltem mert nem tudom meddig lenne pöttyös.... vajon ott is ilyen hamar elmúlna mint a combomon?

nekem mellesleg ilyen van:

[link]

2011. ápr. 27. 11:41
 4/4 A kérdező kommentje:
két fokozata van de mindig az egyesen használom mert félek hogy túlmelegszik. tegnap is legalább 3 órán keresztül szőrtelenítettem... igaz az is, hogy két vagy három hetente használom egyszer... lehet túl óvatos vagyok de tényleg nem akarom hogy idő előtt tönkre menjen:p
2011. ápr. 27. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!