Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok csinálni a begyullad...

Mit tudok csinálni a begyulladt szőrtüszőkkel?

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél éve rendszeresen epillátort használok,elötte borotváltam ,de az nem volt megfelelő,mert tartós szőrtelenítésre vágytam és, hogy anyagilag is bírjam beruháztam egy epillátorra.De a begyulladt szőrtüszökkel és a bőr felszíne alatt kinövő szőrszálakkal még mindig köszködök.Csak a gyanta jelenthet megoldást számomra?
2011. ápr. 27. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a szőrtelenítést,mert könnyen maradandó bőrbetegséget kaphatsz.

Most pedig menj el mielőbb bőrgyógyászhoz,ne kísérletezz otthon.

2011. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én epilálás után Bepanthen Plusszal kentem a lábam, és úgy nem gyulladt be.
2011. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló:Most ez komoly?Ennyire súlyos lehet a probléma?
2011. ápr. 27. 14:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,a bepantent kipróbálom :)
2011. ápr. 27. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A szőrtüszőgyulladást baktérium okozza,nem fertőtlenítetted a területet.Így,ha a szál kijön bejuthat kórokozó.Használj bőrfertőtlenítő sprayt,a szőrbenövés ellen meg luffaszivacsot.Körkörösen masszírozd a bőrt így segíted a kibújását.
2011. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válasz komoly. Kérdezz meg egy bőrgyógyászt!
2011. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban árthatsz a bőrödnek, ha nem vagy elég tiszta... Mindig takarítsd ki azt, amivel szőrtelenítesz, és a Bepanthen PLUS-t is azért ajánlottam, mert az fertőtlenítős. Ha odafigyelsz a higiéniára semmi bajod nem lesz.
2011. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vettem Bepanthen Plus-t, epillálás utén és naponta 1x-2x bekentem vele,láthatóan gyógyulnak a sebek,és talán nyárra már szoknyát is húzhatok. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2011. máj. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!