Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajszínezővel el lehet...

Barna hajszínezővel el lehet tüntetni a szőke tincseket?

Figyelt kérdés
Szőke melír van a hajamban, 20 mosásos barna hajszínezővel eltüntethetem, az eredeti hajszínem barna..
2011. ápr. 27. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy utána kikopik.. csak átmenetileg kellene..
2011. ápr. 27. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Eltüntetheted, de koránt sem biztos, hogy ki is lehet mosni később.

Ha csak ideiglenesen akarod, akkor fodrászkellékesben keress olyan színezőt, amit kis tasakban v. zacskóban árulnak, azok tényleg csak pár mosásig tartanak.

Aminek a tartóssága 2, az lenő.

2011. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze el lehet, de ne várd,hogy természetesnek hasson, mert a hajszínező a világos hajat jobban befogja. ezek a barna hajszínezők meg nagyon sötétek, tehát legalább két árnyalattal sötétebbek, mint a dobozon van.
2011. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi! ment a zöld kéz
2011. ápr. 27. 19:34
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon ronda lenne egyébként?
2011. ápr. 27. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lenne ronda, nekem is igyvolt. bár az első hajmosásnál már jóval világosabb volt a hajam.
2011. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet befestem.. olcsóbb mint újra melírozni és most nem vagyok a legmesésebb helyzetbe.. köszi a választ, sokat segítettél! :)
2011. ápr. 28. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!